Assassin’s Creed Origins za darmo

2022-12-26 0 przez Pliki

Assassin’s Creed Origins za darmo pełna wersja gry do pobrania na komputer i konsole w Epic Games Store od 27 do 28 grudnia. Przypominamy że dostępna jest także od 1 września (PC, Xbox One, Xbox Series S/X, PS4, PS5, Stadia) na Amazon Prime Gaming

Graj za darmo w pełną wersję gry Assassin’s Creed Origins

Odkryj opowieść o pochodzeniu Bractwa Asasynów. Osadzona w spowitym mrokiem tajemnicy Starożytnym Egipcie, gra Assassin’s Creed® Origins to nowy początek. Eksploruj wielkie piramidy i ukryte grobowce rozsiane po całym Starożytnym Egipcie, natykając się po drodze na wiele niezapomnianych wątków fabularnych.

Już teraz rozpocznij grę, by móc grać, jak tylko ruszą serwery.

Kiedy weekend dobiegnie się do końca, postępy zostaną przeniesione do gry właściwe, jeśli tylko jąsz.

Assassin’s Creed Origins to fajna przygodowa gra akcji stworzona przez kanadyjskie studio Ubisoft Montreal i wydana przez Ubisoft 27 października 2017 roku na platformach Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One, a pod koniec grudnia 2020 roku na Google Stadia. Jest to dziesiąta część serii Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed: Origins to kolejna pełnoprawna odsłona zapoczątkowanej dekadę wcześniej bestsellerowej serii przygodowych gier akcji, opowiadających o odwiecznej rywalizacji zakonów Asasynów i Templariuszy. Po kilku epickich przygodach, rozgrywających się chronologicznie w dobie wypraw krzyżowych, włoskiego renesansu, amerykańskiej wojny o niepodległość, złotej ery piractwa, rewolucji francuskiej i epoki wiktoriańskiej, tym razem cofamy się w odległą przeszłość – bo aż do czasów starożytnego Egiptu. Kolejną część epickiej sagi koncernu Ubisoft wyprodukowało wewnętrzne studio firmy z siedzibą w Montrealu – czyli zespół, którego trzon stanowią osoby odpowiedzialne m.in. za Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Fabuła

Pod względem fabularnym, Assassin’s Creed: Origins stanowi swoisty prequel całego cyklu, przenosząc graczy w najdodleglejsze jak dotąd czasy starożytnego Egiptu, a więc okres na długo przed wydarzeniami ukazanymi w poprzednich częściach serii. W trakcie zabawy wcielamy się w postać niewolnika o nieco ciemniejszej karnacji, będącego dalekim przodkiem Altaira – czyli bohatera pierwszego Assassin’s Creeda. Dzięki osadzeniu akcji w stosunkowo ubogo udokumentowanym okresie historycznym, całość odznacza się zaś bodaj największą (w porównaniu do poprzednich odsłon cyklu) swobodą w zakresie kształtowania fabuły.

Mechanika

Ogólne fundamenty rozgrywki w Assassin’s Creed: Origins nie odbiegają w sposób znaczący od rozwiązań, znanych z poprzednich odsłon serii – tak więc nadal mamy tu do czynienia z grą przede wszystkim przygodową, w której sekwencje akcji czy drobiazgowo planowane skrytobójstwa są tylko uzupełnieniem właściwej rozgrywki, nastawionej na eksplorację i wykonywanie kolejnych zadań. Całość została oczywiście dostosowana do całkiem nowych dla cyklu realiów, tak więc w grze powraca m.in. możliwość poruszania się na grzebietach wierzchowców, czy podróżowania za pomocą łodzi. Spory nacisk położono też na urozmaicenie mechaniki walki oraz postępów gracza i rozwoju kontrolowanej postaci.

Pobierz Assassin’s Creed Origins za darmo na Epic Game Store lub Amazon Prime Gaming https://gaming.amazon.com/intro