Ubisoft+ za darmo na PC i Xbox

2023-06-09 0 przez Pliki

Ubisoft+ za darmo na PC i Xbox 7 dni w promocji dla nowych subskrybentów oferta do 21 czerwca. Bezpłatna wersja próbna Ubisoft+ dla graczy.

Znana francuska firma rozdaje wszystkim zainteresowanym graczom miesiąc usługi Ubisoft+ za darmo od bezpłatna wersja próbna na PC – Twitch Prime Gaming wchodząc na witrynę Ubisoft Plus możecie aktywować darmowy okres próbny do gier na pc, który wymaga podania danych karty kredytowej lub debetowej. https://gaming.amazon.com/loot/ubisoftplus Po aktywacji bezpłatnych siedmiu dni należy pamiętać o całkowitym wyłączeniu cyklicznego odnawiania usługi – po wygaśnięciu okresu za darmo miesiąc Ubisoft+ kosztuje już 59,90 zł.

Zagraj w Far Cry 6 i nowe wydania pierwszego dnia dzięki naszej subskrypcji gier. Ciesz się ponad 100 grami na PC lub wybierz tytuły na swoje urządzenia z chmury.

Odkrywaj nasze światy z telefonu, laptopa, telewizora i nie tylko.

Odbieraj i graj w swoją grę z jednego urządzenia na drugie i utrzymuj swoje postępy.

Ubisoft+ oferuje miesięczne nagrody, począwszy od pierwszego dnia subskrypcji na PC. Wybieraj spośród różnych nagród w grze Watch Dogs: Legion, Far Cry 6, Rainbow Six Siege i nie tylko.

Ubisoft Plus za darmo

Jak uzyskać dostęp w promocji do gier bezpłatnie na komputer PC? Odkryj subskrypcję gier na swoim komputerze. Pobierz aplikację komputerową, aby grać w nowe tytuły i ulubione franczyzy Ubisoft w jednym miejscu.

W abonamencie Ubisoft Plus otrzymacie dostęp do ponad 100 gier, w tym takich produkcji jak:

  • Anno 1800 Complete Edition,
  • Assassin’s Creed Valhalla Complete Edition,
  • Immortals Fenyx Rising Gold Edition,
  • Far Cry 6 Ultimate Edition,
  • Rainbow Six Extraction Deluxe Edition,
  • Watch Dogs Legion Ultimate Edition

Więcej informacji o usłudze znaleźć można na stronie firmy. Pobierz Ubisoft Plus za darmo gry na PC https://store.ubi.com/eu/ubisoftplus?lang=en-Pl