Audacity portable po polsku do pobrania

2019-01-22 1 przez Pliki

Audacity portable po polsku do pobrania to darmowy program do nagrywania i edycji dźwięku dla systemów Windows, Mac OS X, GNU/Linux i innych. Audacity jest łatwy w użyciu do:

  • Nagrywania audio.
  • Konwersji kaset i nagrań do postaci cyfrowej lub na płyty CD.
  • Edycji plików w formatach Ogg Vorbis, MP3 i WAV.
  • Wycinania,kopiowania,sklejania i mieszania ze sobą dźwięków.
  • Zmiany prędkości lub wysokości dźwięku nagrania.

Audacity pl jest darmowym oprogramowaniem do nagrywania i edycji dźwięku, rozwijanym przez grupę wolontariuszy i jest rozpowszechniane pod licencją GNU General Public License (GPL).

Audacity po polsku

czyta formaty WAV, AIFF, Ogg Vorbis, FLAC, MP2 & MP3, formaty obsługiwane przez bibliotekę libsndfile (np. AU) oraz MIDI. Zapisuje wszystkie powyższe z wyjątkiem MP3, do zapisu którego konieczna jest dodatkowa (niezałączana) biblioteka LAME. Program Audacity za darmo posiada rozbudowane menu efektów – dostępne między innymi są kompresor, echo, korektor graficzny, odszumiacz, pogłos, wyciszanie i inne oraz filtry (dolno- i górnoprzepustowy, usuwanie wokalu i inne). W programie jest także generator tonu, którym można całkowicie zmienić melodię, wstawiając szum, ciszę czy różne rodzaje tonów. Audacity obsługuje wtyczki LADSPA, LV2, Nyquist i VST.

Darmowy program do nagrywania i edycji dźwięku Audacity może skorzystać z zewnętrznych programów FFmpeg lub libav, aby czytać i zapisywać formaty przez nie obsługiwane, jak również importować ścieżki dźwiękowe (np. AC-3 lub AAC) z plików wideo. Darmowe pobieranie z chomikuj po polsku.

Pobierz Audacity na Windows, Mac OS X, GNU/Linux. https://www.audacityteam.org/download/