Windows 11 za darmo do pobrania

2021-10-05 0 przez Pliki

Microsoft oficjalnie potwierdził Windows 11 za darmo do pobrania dla użytkowników wcześniejszej wersji. Z takiej możliwości będzie można skorzystać po wydaniu najnowszego systemu Microsoftu. Zgodnie z zapowiedzią, od 5 października Windows 11 jest dostępny do pobrania jako darmowa aktualizacja dla Windowsa 10. Panos Panay zapowiedział system jako „nową erę w dziejach komputerów”. Aby pobrać Windowsa 11 konieczne jest posiadanie stosunkowo nowego sprzętu spełniającego wymagania i szczęście, aby Windows Update zdecydował się zaoferować aktualizację w danym komputerze. Microsoft podkreśla bowiem, że Windows 10 będzie aktualizowany transzami, by producent miał czas przeanalizować ewentualne błędy i je naprawić.

Windows 11 darmowy

Nowe środowisko Windows — ścisły kontakt z bliskimi osobami i swobodny dostęp do ulubionych treści.

windows-10

Windows 11 zapewnia spokojną przestrzeń, w której możesz kreatywnie realizować swoje pasje w nowym środowisku. Od odnowionego menu Start po nowe sposoby wyświetlania wiadomości, gier i treści oraz komunikowania się z bliskimi osobami — Windows 11 pozwala myśleć, tworzyć i wyrażać siebie w naturalny sposób. Łatwo otwieraj potrzebne aplikacje i wykonuj wiele zadań naraz, korzystając z narzędzi takich jak układy z przyciąganiem i pulpity oraz z nowej, bardziej intuicyjnej funkcji ponownego dokowania. Błyskawicznie nawiązuj bezpośrednie połączenia z bliskimi osobami za pomocą aplikacji Microsoft Teams. Dzwoń lub czatuj za darmo nieważne, z jakiego urządzenia korzysta rozmówca.

Przeglądarka Microsoft Edge oraz wiele widżetów do wyboru pozwalają szybko zapoznać się z najważniejszymi wiadomościami, informacjami i ogłoszeniami dotyczącymi rozrywki. W nowym sklepie Microsoft Store łatwo znajdziesz potrzebne aplikacje i ulubione programy.

Windows 11 przenosi gry na zupełnie nowy poziom dzięki możliwościom grafiki, która może rywalizować z rzeczywistością. Odkryj swoją kolejną ulubioną grę dzięki Xbox Game Pass, dzięki której masz dostęp do ponad 100 gier wysokiej jakości (subskrypcja sprzedawana oddzielnie).

Nowy system Windows jest dostępny na szerokiej gamie urządzeń naszych partnerów, którzy oferują najnowsze innowacje w zakresie obsługi dotyku, głosu i pióra, co ułatwia znalezienie najlepszego i najtańszego urządzenia.

Utworzenie kopii zapasowej plików i zdjęć ze starego komputera w usłudze OneDrive bardzo ułatwia przeniesienie danych na nowy komputer.

Skorzystaj z aplikacji PC Health Check, aby sprawdzić, czy aktualnie używany komputer spełnia wymagania systemu Windows 11. Jeśli tak, możesz skorzystać z bezpłatnego uaktualnienia, gdy będzie dostępne.

Pobierz Windows 11 za darmo na komputer PC z chomikuj pełna wersja po polsku.