Auslogics Duplicate File Finder

2017-01-02 1 przez Pliki

Auslogics Duplicate File Finder to program do wyszukiwania i usuwania zduplikowanych plików przechowywanych na dysku twardym. Aplikacja znajduje identyczne dane i je porównuje nie tylko względem nazwy czy rodzaju pliku, ale również przez ich zawartość i właściwości. Wspomaga zarządzanie kolekcją multimediów oraz przyśpiesza defragmentację całego dysku twardego. Oprócz tego porównuje sumy kontrole plików.

Auslogics Duplicate File Finder

Jest najprostszym sposobem do sortowania zdjęć, muzyki, filmów i innych plików osobistych usunąć duplikaty i zwolnić miejsce na dysku.

Duplicate File Finder pomoże Ci zlokalizować i usunąć niepotrzebne duplikaty plików, aby zwolnić miejsce na dysku i lepiej zorganizować swoją kolekcję plików. Będziesz miał pełną kontrolę, jest w stanie przejrzeć listę duplikatów i zdecydować, które skopiować zachować.

Ten program do usuwania duplikatów jest całkowicie darmowy bez ograniczeń terminowych do użytku domowego lub komercyjnego. Darmowe regularne aktualizacje włączone. Oprogramowanie wykorzystuje inteligentne algorytmy porównać nie tylko nazwy plików, ale także zawartość w celu zapewnienia nie fałszywe wyniki wyszukiwania.
Daje pełną kontrolę. Można określić typy plików do poszukiwania, a następnie przejść przez wynikach wyszukiwania i zdecydować, które kopie usunąć.Ekskluzywna technologia Auslogics jest udowodniona bezpieczna i skuteczna w wielu badaniach, stosowany przez producentów komputerów i zalecany przez ekspertów.

Program do szukania duplikatów i usuwania takich samych plików kompatybilny z Windows XP, Vista, 7, 8.1, 1