Century: Age of Ashes za darmo Xbox One

2022-03-16 0 przez Pliki

Century: Age of Ashes za darmo Xbox One do pobrania pełna wersja gry na konsole. Okazja w sklepie Microsoft dostępna bezpłatnie.

Multiplayerowa gra akcji, w której dosiadamy smoków (czy raczej wiwern) i bierzemy udział w widowiskowych potyczkach. Century: Age of Ashes koncentruje się na drużynowej rywalizacji. Produkcja jest dystrybuowana w modelu free-to-play.

W Century: Age of Ashes akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Gracze dosiadają tu wiwern (pomimo że owe gady posiadają nie cztery, lecz dwie łapy, autorzy błędnie nazywają je smokami) oraz biorą udział w widowiskowych potyczkach. Twórcy oddają nam do dyspozycji różnorodne klasy skrzydlatych istot, jak osłaniający sprzymierzeńców i dezorientujący wrogów Windguard, wyspecjalizowany w eliminacji celów Marauder oraz zastawiający pułapki oraz potrafiący działać w ukryciu Phantom. W miarę postępów zdobywamy punkty doświadczenia, które wymieniamy na modyfikacje kosmetyczne dla naszych wiwern oraz ich jeźdźców; owe dodatki możemy również nabyć za prawdziwe pieniądze. Starcia są dynamiczne, a w ich trakcie równie ważne, co wybranie odpowiedniej profesji gada oraz dobór właściwej taktyki, jest wykazanie się zręcznością i refleksem.

Century: Age of Ashes

Rywalizuj w intensywnych grach online i odkryj dynamiczną rozgrywkę Century: Age of Ashes ! Zanurz się na arenie sam lub z przyjaciółmi i walcz o przetrwanie! Zagraj w trzy zróżnicowane tryby gry, od walki 3v3 do 6v6.

Łupy wojenne: Ukradnij złoto potężnym stworzeniom i drużynie wroga, jednocześnie chroniąc własne gniazdo złota i dostosuj się do różnych nieoczekiwanych sytuacji!

Rzeź: Szał zabijania 6 na 6 ze specjalnymi dopalaczami pojawiającymi się na arenie, aby rozpętać piekło na twoich przeciwnikach. To Team Deathmatch, styl jeźdźców smoków!

Ogniste bramy: Unikalny tryb, w którym dwie drużyny ścierają się o posiadanie flagi. Zdobywaj punkty, przelatując przez specjalne bramy wokół areny, trzymając flagę!

Pobierz Century: Age of Ashes za darmo Xbox One gry na konsole https://www.xbox.com/pl-pl/games/store/century-age-of-ashes/9nrmxffd3k13