Synchredible program do synchronizacji danych

2019-01-31 0 przez Pliki

Synchredible program do synchronizacji danych na komputerze oraz w sieci lokalnej (LAN). Przeprowadza kopię zapasową danych na dysku twardym lub innych urządzeniach przenośnych USB. Obsługuje system plików FAT oraz NTFS, a także umożliwia przesyłanie danych automatycznie po uruchomieniu systemu Windows. Tworzy szczegółowe raporty po wykonaniu synchronizacji plików i katalogów. Ponadto posiada wbudowany moduł, za pomocą którego możemy w łatwy sposób tworzyć i konfigurować harmonogramy wykonywanych czynności w programie.

Program do synchronizacji danych

Zsynchronizuj swoje dane w prosty sposób: kilku asystentów pomaga ci tworzyć zaplanowane zadania synchronizacji. Synchredible synchronizacja i tworzenie kopii zapasowych folderów i dysków.

Niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy plik czy cały dysk – Synchredible zsynchronizuje, skopiuje i zapisze je dla Ciebie. Kreator oprogramowania pomoże ci określić zadania, które są albo wcześniej zaplanowane, albo mają być wykonane przez połączenie USB. W ten sposób możesz zachować synchronizację plików – automatycznie!

Przez lata nasza najnowocześniejsza technologia Synchredible ułatwiła kopiowanie plików. Ułatwia także dopasowywanie plików, automatycznie wykrywając zmiany i synchronizując ostatnio edytowane pliki w bezpieczny i niezawodny sposób!

Dzięki zaawansowanemu systemowi identyfikacji podobnych plików Synchredible oszczędza czas – pliki, które nie są edytowane, można w razie potrzeby pominąć. W ten sposób duże foldery są synchronizowane w kilka sekund!

Synchronizacja działa nie tylko podczas synchronizacji plików lokalnie na komputerze, ale także do synchronizacji folderów za pośrednictwem sieci zewnętrznej lub podczas korzystania z urządzenia USB. Niezależnie od tego, czy dopasowujesz dane, czy po prostu tworzysz kopię zapasową plików, Synchredible niezawodnie przenosi twoje pliki do dowolnej preferowanej lokalizacji!

Zsynchronizuj foldery i dyski w szybki i łatwy sposób

Pobierz Standard Edition (bezpłatnie do celów prywatnych) i zadziw się naszym nagradzanym rozwiązaniem do synchronizacji i tworzenia kopii zapasowych danych.

Pobierz Synchredible za darmo na komputer Windows https://www.ascomp.de/index.php?php=prog&prog=synchredible