AVS Media Player

21 września 2016 0 przez Admin

AVS Media Player to darmowy program przeznaczony do odtwarzania formatów multimedialnych. Oglądaj filmy, słuchaj muzyki, przeglądaj zdjęcia za pomocą AVS Media Player. Program oferuje funkcje przeglądania plików multimedialnych.

Otwieraj filmy we wszystkich najważniejszych formatach takich jak AVI, MPEG, WMV, MP4, DVR-MS, MKV, FLV, OGG, i inne. Możesz słuchać muzyki i plików dźwiękowych w najróżniejszych formatach takich jak WAV, MP3, FLAC, M4A, OGG, AAC, AMR, itd. Możesz tworzyć własne playlisty dostosowane do swoich upodobań.

Możesz wskazać obrazy w formatach PNG, JPEG, TIFF, GIF, i innych i przeglądać je jako pokaz slajdów.

Ponad to potrafi obsłużyć również formaty urządzeń mobilnych (3GP, 3GP2, MP4). Aplikacja posiada wbudowane efekty Surround – przez co możliwe jest oglądanie filmów stereo z imitacją Multichannel Surround Sound. AVS Media Player obsługuje konfiguracje głośników 3.1, 5.1 i 7.1. Możesz również włączyć tryb dźwięku przestrzennego Surround i poczuć się jak w kinie. Program odtwarza pliki z twardego dysku, sieci czy różnych przenośnych urządzeń. Doskonale radzi sobie też z napisami. Ponadto posiada wsparcie dla różnych źródeł wideo. Pliki mogą się znajdować zarówno na dysku twardym jak i sieci czy różnych przenośnych urządzeniach.

Dostępny na platformy:  Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
(Mac OS / Linux nie są obsługiwane)


Autor: Online Media Technologies Ltd.
Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 80 MB
Pobierz