Windows Media Player

2016-06-10 0 przez Pliki

Windows Media Player to odtwarzacz multimedialny firmy Microsoft dla systemu Windows. Aplikacja oferuje łatwość wyszukiwania, pobierania i odtwarzania multimediów cyfrowych na komputerze oraz zapewnia dostęp do nich w dowolnym miejscu przy użyciu wielu urządzeń przenośnych. Ponadto posiada nowe metody obsługi wielu rodzajów multimediów cyfrowych: muzyki, wideo oraz zarejestrowanych programów telewizyjnych i obrazów. W swoich narzędziach ma funkcję automatycznej synchronizacji multimediów – muzyki, nagrań wideo, obrazów i zarejestrowanych programów telewizyjnych – z przenośnymi odtwarzaczami muzycznymi i wideo. Polecana alternatywa Media Player Classic Home Cinema.

Windows Media Player

W programie można także zgrywać własne dyski CD w kilku najpopularniejszych formatach – program umożliwia obsługę zgrywania w formacie WMA wysokiej jakości oraz w formacie MP3 o dużej szybkości transmisji bitów. Zintegrowano Windows Media Connect jako nową funkcję Media Sharing, która pozwala na łatwy dostęp do utworów z biblioteki odtwarzacza poprzez domową sieć z urządzeń odtwarzających mających obsługę sieci (Xbox 360).

Zaprojektowany przez miłośników multimediów dla miłośników multimediów. Program Windows Media Player 12 — będący częścią systemów Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10 za darmo odtwarza więcej plików muzycznych i filmowych niż kiedykolwiek wcześniej, w tym filmy z kamer wideo typu Flip oraz niechronione utwory z biblioteki iTunes! Za pomocą programu Windows Media Player 12 uporządkujesz swoją kolekcję plików multimedialnych, zsynchronizujesz cyfrowe pliki multimedialne z urządzeniami przenośnymi, kupisz cyfrowe treści multimedialne w Internecie i nie tylko.

Pobierz Windows Media Player za darmo https://support.microsoft.com/pl-pl/help/14209