BIK za darmo alert kredytowy

2020-07-02 0 przez Pliki

BIK za darmo alert kredytowy usługa bezpłatna na 3 miesiące. Boisz się, że ktoś weźmie kredyt na Twoje dane? Biuro Informacji Kredytowej uruchomiło promocję usługi Alerty. W ramach promocji można aktywować usługę na 3 miesiące za darmo. 

Dowiesz się od razu o każdej próbie wyłudzenia kredytu
na Twoje dane lub o opóźnieniach w spłacie kredytów i innych zobowiązań.

Alerty BIK za darmo

działają prewencyjnie i ostrzegają, gdy ktoś próbuje za pomocą naszych danych doprowadzić do wyłudzenia kredytu czy telefonu u operatora komórkowego. Usługa powiadomi nas przez mail lub SMS, gdy BIK dostanie zapytanie o naszą historię kredytową. Jeśli nie kupujesz czegoś na raty albo żaden wniosek kredytowy nie był przez Ciebie składany, to powiadomienie oznacza, że ktoś chce wyłudzić pieniądze na Twoje dane.

Z BIK współpracują banki, firmy pożyczkowe, operatorzy komórkowi czy firmy leasingowe. Komunikaty wysyłane przez Biuro zawierają datę zdarzenia, a także nazwę instytucji pytającej o nasze dane. Standardowo Alerty BIK kosztują 24 zł za rok.

Jeżeli ktoś bierze na Ciebie kredyt np z Allegro od razu dostajesz powiadomienie, ze ktoś sprawdza twoja zdolność. Nie ma możliwości ze dostaniesz kredyt bez sprawdzenia w BIK. Aby aktywować Alerty BIK, należy założyć konto w portalu BIK. Zrobisz to w kilka minut, bez wychodzenia z domu.

https://www.bik.pl/klienci-indywidualni/alerty-bik