Steel Rats za darmo

2021-04-04 0 przez Pliki

Steel Rats za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku ze Steam i GOG. Demolka, prędkość i ryk silnika w grze akcji 2,5 D łączącej w sobie walkę, zapierające dech ewolucje i zawrotne prędkości. Czeka na Ciebie retrofuturystyczne miasto, oraz 4 bohaterów z unikalnym zestawiem umiejętności, które przydadzą się w walce z zabójczymi Złombotami.

Zostań członkiem Stalowych Szczurów, gangu motocyklowego, broiącego swego miasta przed atakującą go armią wrogich maszyn – Złombotów. Doświadcz demolki przy pełnej prędkości i ryku silnika w starciu z hordami wrogów – przełączaj się między 4 postaciami i korzystaj z potężnego ziejącego ogniem i wyposażonego w piłę tarczową motocykla.

Przemierzaj retrofuturystyczny świat „Steel Rats”, alternatywną wersję USA z lat 40. XX wieku. Dosiądź swojego warczącego wierzchowca i uratuj Coastal City przed nacierającą hordą Złombotów. Twój motocykl, jeżdżący w pionie i poziomie, po dachach i w pełnych przeciwników tunelach, to broń zaprojektowana, by miażdżyć wroga z gracją i finezją.

Jedź, strzelaj i wykonuj szaleńcze tricki – potrójna rozrywka w jednym pakiecie!

A teraz pora na coś czego jeszcze nie widziałeś! „Steel Rats” łączy w nowatorski sposób różne rodzaje rozgrywki: kaskaderskie popisy w 2,5D, platformówkową precyzję i szaleńcze walki oraz wyścigowe emocje.
Zasuwaj i niszcz!

Twój motocykl to broń w zmaganiach z hordą wrogo nastawionych Złombotów. Walcz w zwarciu i popisuj się zabójczą strzelecką precyzją, używając arsenału: pił tarczowych na kołach, wyrzutni harpunów i miotających ogień rur wydechowych. Jesteśmy pewni, że znajdziesz kilka soczystych sposobów na wykorzystanie tych narzędzi do siania zniszczenia wśród przeciwników.


Gnaj w wielkim stylu

Do perfekcji opanuj sterowanie motocyklem – stworzone w oparciu o realistyczny system fizyki – by wykonywać sztuczki kaskaderskie i ze stylem niszczyć Złomboty, używając różnych umiejętności specjalnych i arsenału broni. Dokonuj destrukcji z finezją: wjeżdżaj na ściany, odbijaj się od budynków i miażdż wrogów wjeżdżając w nich z impetem po serii karkołomnych tricków i motocyklowych ewolucji.
Pędź i odkrywaj!

Odkryj sekrety jakie kryje Coastal City i poznaj tajemnicę stojącą za inwazją Złombotów. Eksploruj każdy poziom, znajdź wszystkie znajdźki, odblokuj nowe częsci miasta i zdominuj tablice z wynikami.
Poznaj gang!

Wybierz, którym z czterech członków Stalowych Szczurów chcesz grać, i przełączaj się między nimi w dowolnym momencie. Każda postać ma wyjątkową dla siebie umiejętność oraz broń zamontowaną na swoim wyjątkowym motocyklu, co pozwala na satysfakcjonującą demolkę w szeregach Złombotów.

Twardziel-motocyklista z Bostonu. Dumny przywódca Stalowych Szczurów, który nie zawaha się wjechać swoją opancerzoną maszyną w sam środek walki.

Pochodząca z Brazylii, wychowana na ulicach Coastal City. Uwielbia się ścigać i zostawiać przeciwników za plecami, skąpanych w morzu ognia.

Nastolatek, Amerykanin japońskiego pochodzenia, geniusz. Wspaniały mechanik i niesamowity wynalazca.

Długoletni członek niemieckiego wędrownego cyrku kaskaderskiego. Szaleniec, który lubi życie (i jazdę) na krawędzi.

Pobierz Steel Rats za darmo pełna wersja gry https://store.steampowered.com/app/619700/Steel_Rats/