CCleaner Professional za darmo

2020-02-05 0 przez Pliki

CCleaner Professional za darmo do pobrania pełna wersja po polsku klucz produktu. CCleaner PRO bezpłatnie do ściągnięcia na komputer. Bez promocji cena 19,95 EUR, tutaj trzeba wykorzystać login COMPUTERBILD, oraz klucz P9WV-AFZU-4EW8-HAM9-QWHF.


CCleaner PRO za darmo pobierz

to program do optymalizacji i usuwania z systemu zbędnych plików pozostawionych przez inne programy. Pozwala na wyczyszczenie zarówno dysku twardego jak i rejestru z niepotrzebnych i spowalniających komputer danych. Dzięki swoim funkcjom program postrzegany jest również jako jedno z najlepszych narzędzi do ochrony prywatności.
CCleaner Professional posiada kilka usprawnień względem darmowej odmiany. Darmowa licencja CCleaner Pro daje priorytetowe wsparcie ze strony autorów, aktualizację programu wykonują się automatycznie w tle. Co więcej w CCleaner Professional możliwe jest zdefiniowanie automatycznego czyszczenia systemu w harmonogramie zadań, oraz monitorowanie komputera w czasie rzeczywistym i np. automatycznie czyszczenie przeglądarek po ich zamknięciu. Dzięki temu użytkownik nie musi pamiętać o ręcznym uruchamianiu aplikacji i cieszyć się efektami działań narzędzia. Najważniejszą cechą jest chyba możliwość automatycznej aktualizacji programów na komputerze bez ściągania z chomikuj pełna wersja za free. CCleaner licencja ważna do 31 stycznia 2021 roku.
Kod działa zarówno dla Windowsów, jak i dla MacOS .

Pobierz CCleaner Professional za darmo pełna wersja legalnie na komputer.