Darmowa karta wirtualna mBank

2020-08-31 0 przez Pliki

Darmowa karta wirtualna mBank. W nowej promocji wirtualna karta VISA w mBanku. Brak jakichkolwiek kosztów. Limit doładowania do 10 000 tys zł. eKarta to świetne rozwiązanie do internetowych płatności.

Dodaj eKartę do płatności za subskrypcję, płać nią za zakupy online. Korzystaj z eKarty, tak jak Ci wygodnie, bez udostępniania danych swojej podstawowej karty. eKartę zasilasz ze swojego konta. Ty decydujesz kiedy i jaką kwotą. Jeśli chcesz, po wykonanej transakcji możesz rozładować kartę. Maksymalny limit doładowania to 10 tyś PLN.

Do płatności w zagranicznych sklepach internetowych. Z eKartą otrzymasz atrakcyjne kursy dla jednej z dwóch walut USD lub EUR.

https://www.mbank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/ekarta/

Nowa usługa uzupełnia ofertę walutową banku dla klientów masowych. Dzięki niej dotychczasowa karta debetowa będzie połączona już nie tylko z kontem złotowym, ale też z rachunkami walutowymi, które klient już ma lub założy (obecnie mBank proponuje rachunki w euro, dolarze amerykańskim, funcie brytyjskim oraz franku szwajcarskim.

Aby móc za granicą płacić naszą karta debetową bez kosztów, wystarczy przelać pieniądze na właściwy rachunek walutowy, które za darmo możemy założyć, ich prowadzenie również będzie darmowe. Trzeba jednak pamiętać, iż w przypadku braku środków na rachunku walutowym lub, gdy transakcja za granicą będzie dokonywana w innej walucie niż nasz rachunek będziemy musieli ponieść koszty przewalutowania w wysokości 3,5%.

Uruchomienie i korzystanie z usługi jest bezpłatne. Podobnie rachunki walutowe – są zakładane i prowadzone bez opłat. Aby poza granicami kraju zapłacić swoją karta niczym walutową, wystarczy wcześniej przelać pieniądze na właściwy rachunek. Klienci mBanku mogą zrobić to szybko i bezpiecznie dzięki mKantorowi – zarówno w serwisie bankowości internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Podczas transakcji system sam rozpozna walutę i automatycznie pobierze pieniądze z właściwego rachunku.