Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo na komputer PC

2023-10-09 0 przez Pliki

Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo na komputer PC gra do pobrania pełna wersja po polsku. Aby otrzymać bezpłatnie grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona do ściągnięcia na GOG GALAXY

„Aby zgarnąć grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona na PC za darmo należy zainstalować aplikację GOG GALAXY.

Dodaj Gwinta do swojej biblioteki na GOG (Gwinta należy zainstalować – a przynajmniej rozpocząć proces instalacji poprzedzony logowaniem na konto GOG). Odwiedź stronę rozdawania nagród https://www.gog.com/gwent-welcome-bonus i zasubskrybuj.

Następnie przejdź na stronę Wiedźmin GOG, aby odblokować grę. https://www.gog.com/game/the_witcher


Zapisać się do newslettera na stronie. Darmowa beczka z kartami do Gwinta i gra Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo w promocji klucz gog.

Rozszerzona edycja gry Wiedźmin opartej o książki Andrzeja Sapkowskiego. Pobierz grę już teraz i bez reszty daj się pochłonąć niesamowitemu uniwersum Wiedźmina.

Wiedźmin to jedna z najpopularniejszych serii gier na całym świecie i w Polsce. Gracz wciela się wwiedźmina Geralta z Riwii, którego zadaniem jest eliminowanie kolejnych potworów i wrogów, a także wykonywanie masy zadań po drodze.

Akcja gry osadzona po wydarzeniach przedstawionych w książkowych przygodach Geralta z Rivii. Wiedźmin wraca do Kaer Morhen, gdzie czeka go niemiła niespodzianka i musi walczyć. Po odparciu napadu biały Wilk postanawia stawić czoła tym, którzy go zlecili nieoszczędzając nikogo.

Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo

gra wzbogacona o liczne dodatki i usprawnienia techniczne.

  • Poprawione dialogi i scenki przerywnikowe – ponad 5000 ponownie nagranych linijek tekstu nadają grze więcej spójności, a 200 nowych gestów podczas scenek przerywnikowych czynią animacje postaci jeszcze bardziej naturalnymi.
  • Ulepszony Ekwipunek – nowy system ekwipunku sprawia, że zarządzanie przedmiotami jest dziecinnie łatwe, dzięki zastasowaniu nowych metod sortowania przedmiotów i składników alchemicznych.
  • Usprawnienia techniczne – większa stabilność gry, skrócony czas ładowania, lepsza responsywność postaci podczas walki, szybsze ładowanie ekranu ekwipunku, opcja włączania i wyłączania autozapisu i wiele, wiele więcej.
  • Większa różnorodność postaci – aby dodać grze więcej różnorodności, rozszerzona wersja gry wprowadza specjalny system, który losuje wygląd napotkanych postaci spośród dziesiątek dostępnych w grze modeli.
  • Dodatkowe materiały: Interaktywny komiks, Edytor Przygód D’jinni, dwie nowe przygody oferujące ponad 5 godzin zabawy, ścieżka dźwiękowa gry, materiały wideo z procesu tworzenia gry, oficjalny poradnik oraz dwie mapy świata przedstawionego w grze.

Nazywasz się Geralt z Rivii i jesteś wiedźminem, czyli za pieniądze zabijasz potwory. Przeszedłeś specjalne szkolenie, aby być najlepszym w swoim fachu, a twoje ciało zostało wzmocnione silnymi eliksirami.

Masz amnezję i nie pamiętasz swojej przeszłości. Kaer Morhen, ostatnia twierdza wiedźminów, zostało zaatakowane przez tajemniczą organizację, gdy zaczynałeś leczyć tam swoje rany. Wygraliście bitwę, lecz straciliście sekretny przepis na mutagen – substancję potrzebną do tworzenia wiedźminów. Ci z twoich braci, którzy ocaleli, wyruszają, aby go odnaleźć i ukarać winnych. Pamiętasz czy nie, jesteś teraz jednym z nich.

Osadzony w mrocznym, fantastycznym i wyjątkowym świecie średniowiecznym z odrobiną nowoczesności „Wiedźmin” nie jest zwykłym RPG fantasy. Bogata opowieść, złożone postacie i trudne wybory, które mają znaczenie, sprawią, że ta gra przykuje cię do monitora na długie godziny.

  • Zdaniem wielu osób jedna z najlepszych gier RPG, jakie kiedykolwiek stworzono, opowiadająca dojrzałą, nieliniową historię i prezentująca wymagający system walki.
  • Wspaniała grafika i niesamowita ścieżka dźwiękowa tworzą wyjątkowy klimat mrocznego fantasy.
  • Uniwersum „Wiedźmina” zostało wykreowane przez Andrzeja Sapkowskiego – bestsellerowego pisarza fantasy.

Pobierz Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo gra na PC.

https://www.gog.com/gwent-welcome-bonus