Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo na komputer PC

2021-06-27 0 przez Pliki

Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo na komputer PC gra do pobrania pełna wersja po polsku. Aby otrzymać bezpłatnie grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona do ściągnięcia na GOG GALAXY

„Aby zgarnąć grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona na PC za darmo należy zainstalować aplikację GOG GALAXY. Następnie wejść w zakładkę „Ostatnie” i kliknąć przycisk „Odbierz” w banerze na górze. Po wyrażeniu zgody na otrzymywanie newslettera od GOG-a, gra pojawi się w Waszej bibliotece”


Zapisać się do newslettera na stronie. Darmowa beczka z kartami do Gwinta i gra Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo w promocji klucz gog.

Rozszerzona edycja gry Wiedźmin opartej o książki Andrzeja Sapkowskiego. Pobierz grę już teraz i bez reszty daj się pochłonąć niesamowitemu uniwersum Wiedźmina.

Wiedźmin to jedna z najpopularniejszych serii gier na całym świecie i w Polsce. Gracz wciela się wwiedźmina Geralta z Riwii, którego zadaniem jest eliminowanie kolejnych potworów i wrogów, a także wykonywanie masy zadań po drodze.

Akcja gry osadzona po wydarzeniach przedstawionych w książkowych przygodach Geralta z Rivii. Wiedźmin wraca do Kaer Morhen, gdzie czeka go niemiła niespodzianka i musi walczyć. Po odparciu napadu biały Wilk postanawia stawić czoła tym, którzy go zlecili nieoszczędzając nikogo.

Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo

gra wzbogacona o liczne dodatki i usprawnienia techniczne.

  • Poprawione dialogi i scenki przerywnikowe – ponad 5000 ponownie nagranych linijek tekstu nadają grze więcej spójności, a 200 nowych gestów podczas scenek przerywnikowych czynią animacje postaci jeszcze bardziej naturalnymi.
  • Ulepszony Ekwipunek – nowy system ekwipunku sprawia, że zarządzanie przedmiotami jest dziecinnie łatwe, dzięki zastasowaniu nowych metod sortowania przedmiotów i składników alchemicznych.
  • Usprawnienia techniczne – większa stabilność gry, skrócony czas ładowania, lepsza responsywność postaci podczas walki, szybsze ładowanie ekranu ekwipunku, opcja włączania i wyłączania autozapisu i wiele, wiele więcej.
  • Większa różnorodność postaci – aby dodać grze więcej różnorodności, rozszerzona wersja gry wprowadza specjalny system, który losuje wygląd napotkanych postaci spośród dziesiątek dostępnych w grze modeli.
  • Dodatkowe materiały: Interaktywny komiks, Edytor Przygód D’jinni, dwie nowe przygody oferujące ponad 5 godzin zabawy, ścieżka dźwiękowa gry, materiały wideo z procesu tworzenia gry, oficjalny poradnik oraz dwie mapy świata przedstawionego w grze.

Pobierz Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo gra na PC.

https://www.gog.com/gwent-welcome-bonus