Debut Video Capture Software

2020-01-01 0 przez Pliki

Debut Video Capture to darmowy program do nagrywania wideo z kamery cyfrowej, internetowej albo urządzenia przechwytującego. Aplikacja potrafi także nagrać z dźwiękiem lub bez niemal wszystko, co może zostać odtworzone lub wyświetlone na ekranie. Program Debut Video Capture Software zapisuje nagrane pliki, między innymi, w formatach .avi, .wmv, .asf, .mpg, .3gp, .mp4, .mov; z możliwością dostosowania wielu parametrów nagrywania, takich jak kolorystyka, rozdzielczość czy liczba klatek na sekundę, czas trwania, a także stopień kompresji.

Darmowy program do nagrywania z kamerki w laptopie z dźwiękiem. Debut video capture software po polsku do pobrania za darmo z chomikuj. Darmowa wersja oprogramowania do przechwytywania wideo Debiut jest dostępna wyłącznie do użytku niekomercyjnego.

Program do przechwytywania wideo i rejestrowania ekranu. Nagrywaj wideo z kamery internetowej, urządzenia nagrywającego lub ekranu .

Funkcje przechwytywania wideo
Nagrywaj filmy w formatach avi, wmv, flv, mpg, mp4, mov i innych. Przechwytywanie wideo z kamery internetowej, sieciowej kamery IP lub urządzenia wejściowego wideo (np. Rejestratora VHS). Oprogramowanie do przechwytywania ekranu rejestruje cały ekran, pojedyncze okno lub dowolną wybraną część. Podświetlanie myszy wyróżnia położenie kursora podczas korzystania z rejestratora ekranu. Nagrywaj dźwięk z mikrofonu i głośników za pomocą wideo; idealny do nagrywania konferencji wideo i seminariów internetowych. Nagrywanie z kamery laptopa i przechwytywanie wideo.

Pobierz Debut video capture Windows i Mac https://www.nchsoftware.com/capture/index.html