Darmowe pobieranie z Chomikuj

2023-01-01 5 przez Pliki

Kilka sposobów na darmowe pobieranie z Chomikuj.pl 2023 dysku internetowego na który można wgrać swoje pliki, zdjęcia, filmy, muzykę, dokumenty i inne materiały. Jak pobierać z chomika za darmo? Niektóre sposoby mogą być dla Ciebie oczywiste, a inne być może Cię zaskoczą. Oczywiście trzeba posiadać tam założone konto.

Jeden ze sposobów to zdobywaj punkty i zamieniaj je na transfer gdyż na podstawowe konto co o tydzień dostaniemy tylko 50MB za darmo od serwisu. Punkty otrzymujesz za każdym razem, jeśli kto pobierze od Ciebie jaki plik większy niż 1MB czyli np. najpopularniejsze filmy lub gry. Im większy plik tym więcej punktów. Punkty na darmowe pobieranie z chomikuj otrzymujesz także za pobrane pliki skopiowane od Ciebie czyli zachomikowane.
Warto więc robić własny upload plików na dysk. Aby szybko zwiększyć ilość pobrań plików z Twojego chomika, musisz zwiększyć na nim ruch. Najlepszym sposobem na to jest przekazanie go znajomym.

Drugim sposobem jak pobierać z chomikuj za darmo filmów, gier, programów i muzyki jest wyszukiwanie plików objętych darmowym transferem dzięki darmowej wyszukiwarce Chomikuj. Wpisz poszukiwany plik, kliknij enter, a następnie kliknij w link nad wynikami wyszukiwań „free transfer”. Pojawią się polecane chomiki, które udostępniają aktualnie free transfer i mają w swoich zasobach poszukiwaną przez Ciebie frazę. Wyszukiwarka odnajduje chomiki z włączoną opcją „za free”, darmowe ściąganie z chomikuj działa jeśli dany chomik ma jeszcze niewykorzystany transfer. W praktyce trzeba przejrzeć kilka wyników wyszukiwania aby pobierać za darmo z chomikuj, zanim trafi się na rzeczywiste free. Im popularniejszy plik na chomiku, tym większe Twoje szanse na ściągnięcie za darmo.

Darmowe pobieranie z Chomikuj

Sposób trzeci na darmowe ściąganie z chomikuj 2023 gry, filmów, piosenek, programów to różne konkursy, promocje, przysługi – na wielu chomikach znajdziesz informację o tym jak dostać free np. za zachomikowanie do siebie plików, za głosowanie na top licie, za reklamowanie innego chomika itp. Skontaktuj się wcześniej przez prywatną wiadomość lub komentarz z tymi chomikami, aby poznać szczegóły. Co ciekawe czasem wystarczy spytać użytkownika, czy nie udostępniłby swojego pliku za darmo. Ewentualnie można prosić też o przelanie jakiej iloci punktów. Szukaj popularnych chomików.

Sposobem czwartym jak ściągnąć z chomikuj za darmo jest Top lista free transferów z filmami, grami, programami i piosenkami – jest to bardzo popularna top lista, ponieważ znajdują się tu tylko wybrane chomiki, które regularnie udostępniają free transfer bez wysyłania sms i płacenia przelewem lub pomagają w jego zdobyciu każdemu chętnemu.

Lista użytkowników serwisu Chomikuj.pl, którzy udostępniają darmowy transfer plików. Nie trać pieniędzy ani punktów – pobieraj pliki za darmo! Free transfer. Darmowe poberanie z Chomikuj 2023 rozszerza legalną ofertę treści. – Współpracuje z nami już ponad 100 wydawców. Dystrybuują e-booki, audiobooki, a także treści muzyczne. W serwisie są setki tysięcy ich cyfrowych treści do łatwego nabycia.