Driver Booster za darmo

2019-01-26 0 Pliki

IObit Driver Booster to bezpłatne narzędzie, które umożliwia zarządzanie sterownikami do urządzeń w systemie Windows, w taki sposób, by na komputerze zainstalowane było zawsze najaktualniejsze oprogramowanie sterujące pracą różnych jego podzespołów. Jego głównym zadaniem jest dokładne skanowanie komputera i wykrywanie wszystkich przestarzałych sterowników do sprzętu. IObit Driver Booster charakteryzuje się dużą szybkością pracy.

Aplikacja zarządza w systemie sterownikami i dba by zawsze była zainstalowana ich najnowsza wersja.

IObit Driver Booster

Program po zainstalowaniu dokonuje szybkiego skanowania w poszukiwaniu zainstalowanych sterowników, po czym wyświetla ich listę do przejrzenia. Dzięki temu mamy możliwość sprawdzenia jego producenta, obsługiwanego przez niego urządzenia, oraz dokładnej wersji wraz z datą publikacji. Gdy Driver Booster wykryje, że posiadamy przestarzały sterownik i dostępna jest aktualizacja, powiadamia nas i możemy go zainstalować.

Dla bezpieczeństwa procesu aplikacja IObit Driver Booster tworzy punkty przywracania. W wypadku wystąpienia problemów z pracą komputera umożliwiają one powrót do stabilnego działania.  Fajną funkcją jest możliwość ustawienia automatycznego skanowania co określony czas. Co więcej Driver Booster wspiera pobieranie z serwerów proxy.

Po zainstalowaniu programu instalator proponuje instalację aplikacji Advanced SystemCare, co możemy ominąć.

Driver Booster 7.2 Pro ZA DARMO

W Driver Booster 7 Pro znajdziemy znacząco powiększoną bazę sterowników. Program jest teraz w stanie automatycznie wyszukiwać ich aktualizacje. Sama baza sterowników zawiera teraz ponad 3,5 miliona wpisów. Nowy silnik skanowania jest teraz o ponad 100% szybszy od tego z poprzedniej wersji programu.

Wszystkie sterowniki pobrane przez IObit Driver Booster 7 Pro pochodzą z oficjalnych stron internetowych producentów i przeszyły testy WHQL w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Aktualizacja sterowników
Program pomoże także rozwiązać różne problemy z systemem Windows. Nowy zestaw narzędzi oferuje asortyment rozwiązań do wykrywania i naprawienia typowych problemów z systemem operacyjnym, takich jak awaria sieci, problemy z dźwiękiem czy złą rozdzielczość.

Narzędzia
IObit wprowadził funkcję „Automatyczny tryb cichy”, dzięki czemu program staję się zupełnie bezobsługowy. W tym trybie, program wszystkie instalacje wykonywał będzie w tle i bez wyświetlania powiadomień, gdy wykryje, że użytkownik korzysta z programu w trybie pełnoekranowym.

Automatyczny tryb cichy
Program Driver Booster 7 Pro został także wyposażony w tryb „Tryb gier”, który wg zapewnień producenta, jest w stanie zwiększyć wydajność komputera w grach.

Driver Booster 7 Pro za darmo klucz aktywacyjny B3130-A9443-3AB9F-28BB7


Autor: IObit
Wersja: 4.1.0
Rozmiar: 16 MB
Pobierz