Telegram na komputer i telefon

2020-01-01 0 przez Pliki

Telegram to oparta na chmurze aplikacja mobilna i stacjonarna do przesyłania wiadomości z naciskiem na bezpieczeństwo i szybkość.

Telegram na komputer PC i Mac do pobrania oraz Android i iOS. Telegram stworzył kryptowalute GRAM. Komunikator internetowy Pawła Durowa zapowiedział wprowadzenie własnej kryptowaluty. Telegram ma ogromną bazę użytkowników oraz ich CEO zbudował dwie największe platformy społecznościowe w Rosji. Telegram Open Network (TON), opracowany przez współzałożyciela Telegram, dr Nikolai Durov, ma na celu dostarczenie nowatorskiego rozwiązania blockchain, aby sprostać szybkości i skalowalności wymaganej do masowego przyjęcia kryptowalut. Jego badania doprowadziły do ​​zaprojektowania Telegram Open Network – szybkiego i bezpiecznego projektu sieci blockchain.

Kryptowaluta Telegram ma zostać oparta na blockchainach trzeciej generacji – Telegram Open Network (TON). Nazywać się Gram.

Handel kryptowalutą będzie się odbywał na giełdzie i za pośrednictwem aplikacji Telegram. Ponadto komunikator Telegram uruchomi własny portfel elektroniczny.

Wiadomości telegramowe są silnie szyfrowane i mogą ulec samozniszczeniu. Telegram jest bezpłatny na zawsze. Bez reklam. Brak opłat abonamentowych. Serwery telegramów są rozpowszechniane na całym świecie ze względu na bezpieczeństwo i szybkość. Telegram umożliwia dostęp do wiadomości z wielu urządzeń.

Komunikator alternatywa Viber i WhatsApp . Użytkownicy Telegram mogą wysyłać wiadomości, zdjęcia, filmy, naklejki, nagrania oraz pliki różnego typu. Klient aplikacji Telegram dostępny jest na Androida, iOS, Windows Phone, Windows NT, macOS, Firefox OS oraz Linux.

Pobierz Telegram na komputer i telefon https://telegram.org/