Face Off Max program do zmiany twarzy na zdjęciach

2017-02-18 0 przez Pliki

Face Off Max program do zmiany twarzy na zdjęciach. Darmowy program do obróbki zdjęć, a dokładniej do podmiany twarzy w wybranej fotografii. Cała procedura użytkowania programu jest banalnie prosta. Zaczynamy od wybrania zdjęcia, w którym chcielibyśmy podmienić twarz, a następnie kolejnego zdjęcia, z którego ją pobierzemy. Dodatkowo możemy skorzystać z obsługi kamery lub dołączonej do programu biblioteki z wieloma zdjęciami. Przy użyciu odpowiednich narzędzi w programie zaznaczymy obrys w miejsce którego zostanie wstawiona nowa twarz, dobierzemy dla niej odcień oraz balans kolorów, a także pozycję i rozmiar. Ponadto oferuje dodawanie chmurek z opisami do zdjęć. Gotowe projekty możemy zapisać do grafik lub wysłać bezpośrednio na dowolny adres e-mail.

Przeszczep swoją twarz do dowolnego ciała i pozwól znajomym dzielić się zabawą!

Wyposażony w dużą i większą liczbę szablonów Face Off Max ma na celu pomóc w tworzeniu śmiesznych zdjęć poprzez przeszczepienie dowolnej twarzy do dowolnego ciała i dzielenie się zabawą z przyjaciółmi. Nie odmówisz opublikowania zdjęcia na ścianie na Facebooku, gdy tańczysz z Megan Fox lub z przyjaciółmi, którzy stają się zombie, prawda? Wystarczy odrobina kreatywności, aby zabawa była nieograniczona!

Twórz najśmieszniejsze zdjęcia za pomocą wbudowanych i zaktualizowanych szablonów lub własnych zdjęć

Zaprojektowane przez profesjonalnych artystów setki fantastycznych szablonów są oferowane w Face Off Max. Bez względu na to, do czego służy: tworzenie śmiesznego zdjęcia dla siebie, wyśmiewanie znajomych lub posiadanie zdjęcia ze swoim idolem, możesz łatwo znaleźć odpowiedni szablon. Poza tym niestrudzeni artyści Face Off Max wciąż tworzą zaktualizowane szablony, aby umożliwić użytkownikom tworzenie zdjęć na najgorętszy temat. A jeśli chcesz utworzyć zdjęcie z własnymi zdjęciami, to również działa. Niezależnie od tego, po prostu musisz zaoferować swoje zdjęcia, a następnie dobrze się bawić.

Program do zmiany twarzy na zdjęciach

Podziel się ze znajomymi: rozszerz swoją zabawę

Korzystając z Face Off Max, możesz z łatwością wyświetlać swoje dzieło w dowolnym miejscu, w którym chcesz pozostać w kontakcie ze znajomymi: Facebook, Myspace, blog, e-mail itp. Z Facebookiem jest jeszcze łatwiej. Jednym kliknięciem możesz przesłać swoje zdjęcia bezpośrednio na Facebook. Zamieść zdjęcie z tobą trzymającą nagrodę Akademii i obejmującą Natalie Portman, w miejscu, gdzie widzą twoi przyjaciele i jestem pewien, że możesz wygrać podziwiające oczy. Prosty interfejs i przewodnik: prosty proces prowadzi do niesamowitych rezultatówStworzenie idealnego, zabawnego zdjęcia jest niesamowite. Jeszcze bardziej niesamowite jest to, że możesz to zrobić w prosty i intuicyjny sposób. Intuicyjny interfejs pozwala na pierwszy rzut oka wiedzieć, jak osiągnąć to, co chcesz dzięki Face Off Max. Rozważni zwolennicy usługi Face Off Max zapewniają również szczegółowe instrukcje użytkowania, które będą towarzyszyć Ci do końca tworzenia. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami kreatora, a następnie wszystko jest gotowe. Jednak chociaż proces jest prosty, wyniki mogą być fantastyczne. Po kilku etapach edycji zdjęcia Twoje zdjęcie będzie wyglądać tak naturalnie, jak powinno być.

Dodawanie tekstu: wypowiedz zabawę

Po utworzeniu świetnego zdjęcia czasami możesz czuć się niekompletny i chcieć napisać na nim śmieszne słowa. Teraz dzięki Face Off Max Twoje zdjęcie zostanie wyposażone w hasło i samo zabawi się. Możesz nawet umieścić swoje słowa w dymku, aby poprawić efekty. Co powiesz na zdjęcie z T-800, trzymanie strzelby, prowadzenie Harleya Davidsona i mówienie „Wrócę!”? Darmowe pobieranie z chomikuj pełne wersje programów.

Pobierz Face Off Max za darmo http://www.faceoffmax.com/