Free Sound Recorder – program do nagrywania dźwięku

2017-01-11 0 Pliki

Free Sound Recorder to darmowy program do rejestrowania dźwięku z karty dźwiękowej i zapisywania go bezpośrednio do formatu MP3, WMA lub WAV. Aplikacja jest wspaniałym rejestratorem audio do nagrywania własnego głosu, muzyki lub jakiegokolwiek innego dźwięku bezpośrednio z karty dźwiękowej.

Obsługuje zapis z wejścia mikrofonowego, streaming audio z Internetu, urządzeń wejściowych zewnętrznych (np. płyty CD, LP, kasety muzyczne, linia telefoniczna), jak również innych aplikacji, takich jak Winamp, Media Player.

Free Sound Recorder

Uchwyć każdy dźwięk do plików audio

Program do nagrywania dźwięku z dowolnego źródła dźwięku można ewentualnie znaleźć: mikrofon stereo, line-in, streaming w internecie, PR / kasetowy / odtwarzacz CD / VHS, VoIP lub rozmowa konferencyjna, softphony jak Skype & Talk Express, jak również wszystkich popularnych odtwarzaczy multimedialnych takich jak Windows Media player, Real audio, QuickTime, itd Cokolwiek usłyszysz, można chwycić je zapisać w bibliotece audio i ciesz się na dowolnym komputerze lub przenośnym odtwarzaczu.

Zwiększenie nagrań dla twórczości artystycznej

Bezpośrednio odwołuje się do uruchomienia oprogramowania do edycji dźwięku do edycji właśnie utworzony nagrywanie. To pozwala na wykonywanie regularnych edycji jak wytnij, kopiuj, wklej, mix, przycinanie, itp i mnóstwo wspaniałych efektów dźwiękowych i filtrów można stosować jak zanikanie in / out, echo, podkreślają, Rewers, normalizacja, prędkość / zmiany skoku. .. wszystko co może być potrzebne, aby doskonalić swoje nagrania i plików audio!

Zapis High-Definition z zaprogramowanymi Jakości

Najnowszy koder audio, zintegrowany, program do nagrywania dźwięku jak również w oparciu o autorskie systemy tłumienia hałasu pomoże utrzymać doskonałą jakość dźwięku. Można użyć presetu łatwo sterować wyjściem przeciągając suwak; jeśli są eksperci z wyższych wymagań w zakresie jakości, regulacja manualna zawsze będzie bardziej skrupulatnego rezultatu.

Harmonogram głośnomówiący & Longtime nagrywaniem

Uwolnij się i pozwól program do nagrywania dźwięku ruszać i robić to, co należy! Dzięki kalendarzowi zapisu, nigdy nie będzie musiał czekać aż dźwięk chcesz nagrywać jest uruchomiona. Można ustawić Raz / dzienny / tygodniowy harmonogram nagrywania z radia, stron internetowych lub cokolwiek, który uruchamia się automatycznie o określonej godzinie.

Direct Record MP3

Free Sound Recorder jest w stanie nagrywać dźwięk bezpośrednio do plików audio, takich jak MP3, WMA, WAV, itp Nie ma potrzeby, aby przekształcić nagranie do wyjścia, co pozwala zaoszczędzić wiele kłopotów.
3 kroki, aby nagrać

Nie wpadaj w panikę, nawet jeśli są całkowicie nowe do nagrywania dźwięku – wymaga tylko 3 podstawowe kroki, aby rozpocząć nagrywanie: wybór źródła dźwięku, dźwięk i rozpocząć nagrywanie!
Doskonałe wsparcie dla karty dźwiękowej

Free Sound Recorder program do nagrywania dźwięku obsługuje wszystkie nowoczesne karty dźwiękowe, takie jak wielokanałowy / Professional / zewnętrznych kart dźwiękowych USB. Obsługuje również wielu kart dźwiękowych, w tym karty dźwiękowej USB.

Zarządzanie nagrywaniem

Nagrania będą dodawane w listy plików, gdzie można łatwo zarządzać i odtwarzać je z powrotem. Listy plików wiąże się również do naszego edytora dźwięku, który może być uruchomiony bezpośrednio.
AGC i VAS

Automatic Gain Control jest równa objętości nagrań jednocześnie systemu sterowania głosem jest zintegrowany, aby rozpocząć nagrywanie, gdy słyszę twój głos i pominąć ciche fragmenty.
Bezpłatne & Clean

Całkowicie darmowy rejestrator dźwięku z konieczności rejestracji lub dodatkowym pobrania, bez żadnych zobowiązań. Jest to w pełni funkcjonalny, bez ograniczeń i pochodzi z żadnej formy złośliwego oprogramowania lub adware.

Pobierz Free Sound Recorder na Windows XP/Vista/7/8/8.1/10


Autor: CoolRecordEdit Soft
Wersja: darmowa
Rozmiar: 10 MB
Pobierz