FurMark program do testowania karty graficznej

2019-03-15 0 Pliki

FurMark program do testowania karty graficznej za darmo to benchmark do testowania wydajności GPU. Pozwala on przeprowadzać testy wydajności oraz sprawdza się podczas testowania stabilności urządzenia, np. po overclockingu. W trakcie renderowania prostej animacji narzędzie umożliwia podgląd podstawowych parametrów karty graficznej (ilości wykorzystanych zasobów procesora graficznego, pamięci, temperaturze, szybkości pracy wiatraczków i napięciu) oraz minimalnej, maksymalnej i średniej ilości FPS-ów.

FurMark to bardzo intensywny test obciążeniowy karty graficznej / GPU na platformie Windows. To także szybki test porównawczy OpenGL .
FurMark jest prosty w obsłudze i bezpłatny.

FurMark jest jednym z najczęściej używanych narzędzi do testów warunków skrajnych dla kart graficznych. Jest to aplikacja oparta na OpenGL, która korzysta z algorytmów renderowania futer, aby stresować i mierzyć wydajność karty graficznej. Wysoki pobór mocy wymagany przez FurMark wywiera presję na procesory graficzne i VRM (moduł regulatora napięcia) sprzętu graficznego.

Pobierz FurMark za darmo https://geeks3d.com/furmark/downloads/