FurMark program do testowania karty graficznej

2019-03-15 0 przez Pliki

FurMark program do testowania karty graficznej za darmo to benchmark do testowania wydajności GPU. Pozwala on przeprowadzać testy wydajności oraz sprawdza się podczas testowania stabilności urządzenia, np. po overclockingu. W trakcie renderowania prostej animacji narzędzie umożliwia podgląd podstawowych parametrów karty graficznej (ilości wykorzystanych zasobów procesora graficznego, pamięci, temperaturze, szybkości pracy wiatraczków i napięciu) oraz minimalnej, maksymalnej i średniej ilości FPS-ów.

FurMark to bardzo intensywny test obciążeniowy karty graficznej / GPU na platformie Windows. To także szybki test porównawczy OpenGL .
FurMark jest prosty w obsłudze i bezpłatny.

FurMark jest jednym z najczęściej używanych narzędzi do testów warunków skrajnych dla kart graficznych. Jest to aplikacja oparta na OpenGL, która korzysta z algorytmów renderowania futer, aby stresować i mierzyć wydajność karty graficznej. Wysoki pobór mocy wymagany przez FurMark wywiera presję na procesory graficzne i VRM (moduł regulatora napięcia) sprzętu graficznego.

Pobierz FurMark za darmo https://geeks3d.com/furmark/downloads/