OCCT program do testowania komputera

2019-12-01 0 przez Pliki

OCCT program do testowania stabilności podkręconego komputera. OCCT Perestroika (OverClock Checking Tool) potrafi wykonać testy CPU oraz pamięci RAM, informuje użytkownika o każdym najdrobniejszym problemie. Program dostępny w polskiej wersji językowej. Aplikacja bardzo wymagana przez osoby które w tym wypadku często podkręcają komputer. Za pomocą tego programu będziemy mogli w dowolny sposób i dowolnym momencie sprawdzić stabilność podkręconego sprzętu. Po zakończeniu testów OCCT generuje zestaw kilku wykresów, które zapisywane są na dysku w postaci plików PNG. Obrazują one użycie w czasie procesora i karty graficznej, temperaturę poszczególnych rdzeni CPU i jednostki GPU, a także napięcie.

OCCT do pobrania pełna wersja po polsku to najpopularniejsze dostępne narzędzie do testowania procesorów / GPU / zasilaczy. Darmowy OCCT doskonale nadaje się do generowania dużych obciążeń na komponentach i ma na celu wykrywanie błędów sprzętowych lub problemów z podkręcaniem szybciej niż cokolwiek innego. Wbudowany jest również silnik monitorowania, który ułatwia diagnostykę i pozwala zobaczyć, jak komputer reaguje pod dużym obciążeniem za pomocą wykresów.

OCCT bezpłatny tylko do użytku osobistego

Jeśli korzystasz z OCCT w środowisku firmowym lub komercyjnym, musisz kupić licencję PRO na korzystanie z OCCT portable wersja przenośna bez instalacji na USB ZIP.

Widzę rosnącą liczbę firm pobierających bezpłatną wersję OCCT i bezwstydnie korzystających z niej w środowisku firmowym. Darmowa wersja OCCT ma na celu uczynienie OCCT tak użytecznym i szeroko stosowanym, jak to możliwe.

Własny test procesora OCCT. Mały zestaw danych doskonale spycha procesor do granic możliwości, a duży zestaw danych jest najlepszy w szybkim znajdowaniu błędów. Darmowe pobieranie z chomikuj OCCT PRO.

Pobierz OCCT za darmo https://www.ocbase.com/