Halo Infinite Multiplayer za darmo Xbox i PC

2021-11-16 0 przez Pliki

Halo Infinite Multiplayer za darmo na Xbox i PC dostępny do pobrania na komputer i konsole. Gra jest dostępna za darmo (free to play) nie trzeba mieć Game Pass, Xbox Live po prostu trzeba ściągać i grać. Gracze częściowo na PC zgłaszają trudności w uruchomieniu gry pobranej ze strony Microsoft, poleca się pobrać ze Steam.

Graj w Halo Infinite – Free to Play

Czym jest Halo? To gra, która dzieje się w przyszłości, dokładnie między 2552 a 2558, podczas wojny z tzw Przymierzem oraz po tej wojnie. W czasie gry wcielamy się w postać spartanina Johna S-117 lub innych spartan (Halo Reach, Halo 5) albo grupki super marines w Halo ODST. Gra jest rozwijana od 20 lat. Polecam i do zobaczenia na polu bitwy!

Gra wieloosobowa Halo Infinite jest darmowa i dostępna na PC i konsole Xbox.

  • Na PC można go zainstalować za pomocą aplikacji Xbox lub Steam.
  • Na konsolach Xbox można go zainstalować za pośrednictwem aplikacji Store lub Game Pass.

Nie potrzebujesz aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold lub Game Pass, aby grać online w trybie wieloosobowym Halo Infinite na dowolnej platformie. Jest darmowy dla każdego, kto ma darmowe konto Xbox wszędzie, gdzie jest dostępny.

Listy sklepów dla trybu wieloosobowego i kampanii dla Halo Infinite są oddzielne. Darmowa gra wieloosobowa nazywa się „Halo Infinite”, a płatna kampania nazywa się „Halo Infinite (kampania)”.

Wybierz jedną z następujących metod instalacji Halo Infinite.

Niektórzy gracze, którzy zamówili grę Halo Infinite (kampania) w przedsprzedaży, mogą nie być w stanie uruchomić wersji beta gry wieloosobowej ze swojej zainstalowanej wersji gry Halo Infinite. Uczestniczyć:

  • Przejdź do strony Halo Infinite w sklepie Microsoft Xbox.
  • Wybierz Pobierz.
  • Wersja beta gry Halo Infinite dla wielu graczy zostanie zainstalowana.
  • Zamówienia w przedsprzedaży w ramach kampanii zostaną odblokowane 8 grudnia 2021 r.

Jeśli weźmiesz udział w becie dla wielu graczy, Twoje zamówienia w przedsprzedaży Kampanii będą dostępne w Halo Infinite 8 grudnia 2021 roku.

Pobierz Halo Infinite Multiplayer za darmo https://support.halowaypoint.com/hc/en-us/articles/4407648901396