Dziewczyny z Dubaju online za darmo

2022-05-18 0 przez Pliki

Dziewczyny z Dubaju online za darmo do obejrzenia na Canal Plus. Girls to Buy – dramat erotyczno-sensacyjny z 2021 w reżyserii Marii Sadowskiej, ekranizacja książki Piotra Krysiaka o tym samym tytule. Inspiracją do powstania filmu była tzw. afera dubajska.

Film dobrze pokazuje co się dzieje tam gdzie nie dochodzi nasza wiedza i nasze oczy wee mgle. Myślę, że warto zobaczyć co się dzieje poza naszym zwykłym codziennym życiem. Jak żyją inni jak sie prowadzą na codzień i co przeżywają w głowie.

Dziewczyny z Dubaju bez cenzury film online. Emi, ambitna dziewczyna marząca o wielkim świecie, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Film inspirowany wydarzeniami opisanymi w książce Piotra Krysiaka, demaskujący hipokryzję polskiego show-biznesu i ujawniający prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”.

  • Reżyseria – Maria Sadowska
  • Obsada – Giulio Berruti, Katarzyna Figura, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Paulina Gałązka

Uważam, że to jest dobry film, pokazujący patologię insta girls, jak za pieniądze sprzedaje się wszystko co może druga strona kupić szybko, łatwa praca a prosty zysk ale to tylko pozory i mam nadzieję że film to pokaże i ochroni kilka nastolatek przed pochopną decyzją, lepiej nie mieć tej brudnej kasy a mieć dobre zdrowie psychiczne i fizyczne na całe życie.

Celebrytki, które teraz robią kariery dobrze wiedziały co się tam dzieje naprawdę i po co tam jadą dokładnie, nikt im paszportu nie zabierał siłą ani do niczego nie zmuszał za karę. Wielki świat, pieniądze, słońce plaża, wakacyjna przygoda!

Wzbudzający wiele kontrowersji film Dziewczyny z Dubaju online do oglądania na polskiej stronie Canal+. Wiemy, gdzie można go oglądać bezpłatnie. Premiera na popularnej platformie z filmami legalnie po polsku.

Dziewczyny z Dunaju cały film VOD, nie Netflix, Chomikuj, Zalukaj czy Youtube tylko Canal+ Online.