XCOM 2 za darmo do pobrania

2022-04-08 0 przez Pliki

XCOM 2 za darmo do pobrania pełna wersja gry na komputer PC o Epic Games Store od 14 kwietnia w promocji. Grę będzie można odebrać i zachować na zawsze od 14 kwietnia (16.00) przez 1 tydzień.

XCOM 2 to kontynuacja wielokrotnie nagradzanej gry strategicznej XCOM: Enemy Unknown. Ziemia się zmieniła i jest teraz pod rządami obcych. Stawiając czoła niemożliwym przeciwnościom, musisz odbudować XCOM i wzniecić globalny opór, aby odzyskać nasz świat i ocalić ludzkość.

XCOM 2 do pobrania

  • XCOM W UCIECZCE: Przejmij dowodzenie nad Avengerem, statkiem zaopatrzeniowym obcych przekształconym w mobilną kwaterę główną XCOM. Nowa, otwarta rozgrywka pozwala decydować, dokąd pokierować drużyną uderzeniową, jak zwiększyć popularność poparcia i kiedy walczyć z wrogimi operacjami odwetowymi.
  • REKRUTUJ WOJOWNIKÓW OPORU: Pięć klas żołnierzy, każda z własnym drzewem umiejętności, pozwala tworzyć konkretnych żołnierzy do twojego planu taktycznego.
  • TAKTYCZNA WALKA PARTYZANTÓW: Nowe systemy rozgrywki oferują większą elastyczność taktyczną w walce. Używaj kamuflażu, aby zasadzać się na patrole wroga. Przeszukuj wrogów w poszukiwaniu cennego sprzętu i artefaktów. Uratuj VIP-ów i uratuj poległych towarzyszy, przenosząc ich do punktu ewakuacyjnego.
  • NOWA RASY WROGÓW: Różnorodna obsada wrogów, od potężnych nowych gatunków obcych po ADWENT, egzekutorów obcego reżimu, stanowi wyjątkowe wyzwanie taktyczne.
  • BADANIA, ROZWÓJ I ULEPSZAJ: Konfiguruj i buduj pokoje na Avengerze, aby dać XCOM nowe możliwości na polu bitwy. Użyj swoich naukowców i inżynierów, aby badać, rozwijać i ulepszać broń i zbroję, aby dopasować je do preferowanej taktyki.
  • ANGAŻUJ SIĘ W TRYBIE WIELOOSOBOWYM JEDEN W JEDNĄ: Mieszaj i dopasowuj oddziały ludzi i kosmitów i walcz łeb w łeb na losowo generowanych mapach.

Pobierz XCOM 2 za darmo full wersja gry na PC https://store.epicgames.com/pl/free-games