Internetowy kurs niemieckiego za darmo

2022-06-01 0 przez Pliki

Internetowy kurs niemieckiego za darmo dla Polaków online bez rejestracji całkowicie bezpłatnie. Różne poziomy A1, A2, B1, B2, C

Test kwalifikacyjny dla początkujących. Sprawdź jak dobrze znasz niemiecki? Wykonaj test!

Od A1 do B1 za pomocą smartfona lub tabletu – nasze nowe kursy językowe umożliwiają bezpłatną naukę języka niemieckiego w dowolnym miejscu.

Deutschtrainer – Naucz się słownictwa i wymowy

Kurs języka niemieckiego dla początkujących. Ćwicz rozumienie ze słuchu z wiadomościami z Deutsche Welle w środę – w formie tekstu i pliku audio, który jest wyraźnie wymawiany.

Kurs języka niemieckiego za darmo

Kurs niemieckiego dla zaawansowanych. Niemiecki w pracy – poszukiwani fachowcy. Ucz się niemieckiego do pracy. Jojo szuka szczęścia. Telenowela do nauki języka niemieckiego. Bilet do Berlina. Na wyprawie pełnej przygód przez Niemcy. Pamiętnik zespołu z EINSHOCH6. Ucz się niemieckiego z muzyką. Gorący tema. tŁatwe do zrozumienia artykuły ze słownictwem i ćwiczeniami. Motyw wideo. Filmy z napisami, rękopisem i ćwiczeniami. Powolne wiadomości. Czytaj codzienne wiadomości powoli słowo tygodnia. Po prostu wyjaśniono specjalne niemieckie słowa i codzienny niemiecki. Nauka języka codziennego – relacje z Niemiec. Więcej kursów języka niemieckiego. Odkryj więcej materiałów do nauki niemieckiego na dw.com (tylko komputery).

NIEMIECKI TRENER

Ucz się niemieckiego z filmami

Skorzystaj z Deutschtrainer, aby skutecznie nauczyć się podstawowego słownictwa potrzebnego w codziennym życiu i poprawić wymowę.

Bezpłatna nauka niemieckiego z DW online na stronie https://learngerman.dw.com/pl/overview