LEGO Fortnite za darmo

2023-12-18 0 przez Pliki

LEGO Fortnite za darmo do pobrania na komputer PC i konsole. Epic Games współpracuje z LEGO, na mocy której powstało LEGO Fortnite. Gra jest już dostępna za darmo na wielu platformach. Eksploruj rozległe, otwarte światy, w których magia budowania LEGO łączy się z Fortnite.

Zdobądźcie strój Eksploratorka Emilia w Fortnite (a także inne korzyści), łącząc swoje konta Epic GamesLEGO! Zdobądź darmowy pakiet zadań LEGO Fortnite True Explorers. Darmowy skin LEGO Fornite do pobrania.

​​​​Zbieraj żywność i zasoby, wytwarzaj przedmioty​, buduj schronienie i walcz z wrogami w pojedynkę​ lub w drużynie zawierającej​ aż do 7 znajomych.

​Wykaż się kreatywnością podczas budowania i modyfikowania bazy swoich marzeń, wykorzystując elementy LEGO zebrane w świecie. Rekrutuj mieszkańców, by zbierali dla ciebie materiały i pomogli Ci przetrwać noc. Zdobywaj wyposażenie i zapuszczaj się głęboko w jaskinie, by znajdować rzadkie zasoby i ukryte obszary.

Odkryj w Fortnite niesamowitą przygodę LEGO z elementami przetrwania i wytwarzania! To dopiero początek przygody, a nowe funkcje gry, kreowania świata oraz kolejne style LEGO będą pojawiać się w aktualizacjach, zaczynając od 2024 roku.

Zawiera pakiet zadań Prawdziwi Odkrywcy.

Dostęp do tej zawartości nie wymaga pobrania przygody. Gdy uruchomisz Fortnite poprzez tę przygodę prosto z biblioteki, dla twojej wygody gra automatycznie dokona jej wstępnego wyboru.

LEGO Fortnite pobierzemy za darmo na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, na PC

Pobierz LEGO Fortnite za darmo na komputer i konsole od Epic Games https://store.epicgames.com/pl/p/fortnite–lego