KMPlayer darmowy odtwarzacz multimedialny

2019-01-01 0 przez Pliki

KMPlayer to darmowy odtwarzacz multimedialny. Aplikacja odtwarza pliki zapisane w formatach, jak DivX, XviD, HD, 4K Ultra HD oraz 3D.  KMPlayer obsługuje napisy, potrafi przyśpieszać i zwalniać odtwarzanie filmów oraz wykonuje zrzuty ekranowe z materiałów wideo.

KMPlayer obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio i wideo (m.in. AVI, MP4, MPEG1, MPEG2, MPEG4, MOV, RMVB, WMV, MP3, OGG i WMA) oraz bez problemów odtwarza płyty DVD-Video i Blu-ray.

KMPlayer

Narzędzie doskonale sprawdza się w oglądaniu filmów o jakości HD. Dostępna jest także opcja robienia zrzutów ekranu oglądanego filmu. Program posiada obsługę skórek, wśród nich między innymi skin zbliżający wygląd playera do popularnego Winampa. Użytkownik ma dostęp do kontrolera ekranu, może ustawić ręcznie format obrazu lub zdać się na automatyczne ustawienia. Przy oglądaniu pomocne mogą okazać się liczne filtry video.

KMP to wszechstronny odtwarzacz multimedialny jest w stanie odtwarzać wszystkie pliki multimedialne bo posiada wbudowane kodeki.

KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików audio online z serwisu. Posiada wyszukiwarkę, dzięki temu nie trzeba odwiedzać strony w celu wyszukiwania, a następnie odsłuchania danego utworu. KMPlayer portable wyróżnia się prostotą użytkowania i użytecznością. Odpowiedni dla osób, które lubią słuchać muzyki i nie chcą martwić się o miejsce na dysku. Odtwarzacz nie wymaga instalacji. Program może oszczędzić miejsca na dysku używanego przez pliki audio (MP3, etc.). Wystarczy tylko połączenie z Internetem. Dzięki braku zapisywania informacji do rejestru możliwe jest przenoszenie programu na pendrivie. KMPlayer wyróżnia się prostotą użytkowania i użytecznością. Odpowiedni dla osób, które lubią słuchać muzyki i nie martwić się o miejsce na dysku. Również w sam raz nadaje się na domowe imprezy. Świetna aplikacja która oferuje nam możliwość przeglądania plików za pomocą wrzuty na zasadzie samego programu, bez odpowiedniej ingerencji naszej przeglądarki.

Dostępny na Windows 10, 8, 7, Vista, XP oraz Mac, Android i iOS.