cda.pl aplikacja do oglądania filmów online za darmo

2021-01-08 0 przez Pliki

cda.pl aplikacja do oglądania filmów online za darmo do pobrania na telefon z Android. Po prostu pobierz oficjalną aplikację CDA.pl i zyskaj wygodny dostęp do serwisu z telefonu lub tabletu. Szybko przesyłaj filmy bezpośrednio na ekran telewizora dzięki wsparciu Chromecast. W aplikacji możesz przeglądać najpopularniejsze filmy dodane przez społeczność oraz uzyskać dostęp do filmów i seriali premium.

Aplikacja CDA Premium za darmo do pobrania to tysiące filmów online i seriali dostarczonych przez oficjalnych i zweryfikowanych dystrybutorów filmowych. Oglądasz legalnie jak w Netflix i w najlepszej jakości prosto ze swojego smartfona. Filmy dostępne są z polskim lektorem lub napisami, a bajki z dubbingiem jak HBO GO. Korzystając z CDA Premium wspierasz legalnych dystrybutorów i producentów. Materiały dostarcza m.in. Horizontal Line, Kino Świat, BestFilm, Independent Digital, Vision Film, Media4Fun, Vitra Film czy Studio Miniatur Filmowych.

Jeśli wyjeżdżasz na wakacje? Pobierz swoje ulubione filmy, seriale lub bajki z CDA Premium i oglądaj offline – bez internetu.

Pobierz cda.pl aplikacja Android https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.cda&hl=pl