Microsoft Edge z silnikiem Chromium

16 stycznia 2020 0 Pliki

Microsoft udostępił do pobrania nową przeglądarkę Edge z silnikiem Chromium który ma Chrome i Opera. Co ciekawe mobilny Edge dla Androida wykorzystuje ten silnik, więc takie ujednolicenie jest pożądne. Producent oprogramowania udostępnił wersje tej przeglądarki oficjalnie do pobrania. Microsoft dodaje własne akcenty i animacje, aby wyglądał i wyglądał jak przeglądarka Windows. Nowa przeglądarka Microsoftu Edge jest bardzo dopracowana. Jest również bardzo szybka w uruchamianiu i przeglądaniu.

Wielu z radością dowie się, że Microsoft ostatecznie wprowadza inny mechanizm renderowania dla domyślnej przeglądarki w systemie Windows 10. Silnik Chromium oznacza, że ​​strony internetowe powinny zachowywać się tak samo, jak w przeglądarce Google Chrome w nowej przeglądarce Anaheim firmy Microsoft, co oznacza, że ​​użytkownicy nie powinni cierpieć z powodu takie same problemy z niestabilnością i wydajnością, jakie można znaleźć dzisiaj w Edge

Microsoft Edge jest teraz dostępny na wszystkich urządzeniach i automatycznie synchronizuje hasła, ulubione i ustawienia.

Jest to pierwszy krok do ożywienia wbudowanej przeglądarki Windows 10 dla użytkowników komputerów i telefonów. Edge na iOS i Android już używa silników renderujących natywnych dla tych platform, więc niewiele się zmieni na tym froncie.

Pobierz nowy Edge z Chromium za darmo https://www.microsoft.com/en-us/edge