Frostpunk za darmo do pobrania

2021-11-25 0 przez Pliki

Frostpunk za darmo do pobrania pełna wersja gry na komputer PC od 1 grudnia w Amazon Prime Gaming. Akcja Frostpunka toczy się w alternatywnej wersji XIX wieku, w której na Ziemi zapanowała nowa epoka lodowcowa. Garstka ocalałych, nad którą przejmujemy kontrolę, szuka schronienia w pobliżu parowego generatora ciepła – chcąc utrzymać ostatni bastion ludzkości, cała społeczność musi dostosować się do nowej, mroźnej rzeczywistości.

Frostpunk to zupełnie nowy tytuł od twórców This War of Mine. Jest to gra o przetrwaniu w społeczeństwie, która pyta, do czego zdolni są ludzie, gdy są zepchnięci na skraj wyginięcia. W całkowicie zamarzniętym świecie ludzie opracowują technologię napędzaną parą, aby przeciwdziałać przytłaczającemu zimnu. Władca miasta musi zarządzać zarówno mieszkańcami, jak i infrastrukturą, w której żyją. Taktyczne umiejętności przywódcy stoją w obliczu wyzwań, które często kwestionują moralność i podstawowe podstawy tego, co uważamy za zorganizowane społeczeństwo. Optymalizacja i zarządzanie zasobami często kolidują z empatią i przemyślanym podejmowaniem decyzji. Podczas gdy zarządzanie miastem i społeczeństwem pochłonie większość czasu władcy, w pewnym momencie eksploracja świata zewnętrznego jest konieczna, aby zrozumieć jego historię i obecny stan.

Jakie decyzje podejmiecie, aby zapewnić przetrwanie waszego społeczeństwa? Co zrobisz po przekroczeniu limitu? I…

… kim będziesz w tym procesie?

Gra Frostpunk pobierz

MIASTO MUSI PRZETRWAĆ
Frostpunk to gra o przetrwaniu społeczeństwa, w której upał oznacza życie, a każda decyzja wiąże się z pewnymi kosztami. Stajesz przed zadaniem zbudowania ostatniego miasta na Ziemi i zabezpieczenia środków niezbędnych do przetrwania twojego ludu.

MAINTAIN HOPE
Survival to nadzieja i wola życia. Twoja zdolność do iskrzenia i utrzymywania ich obu w swoim społeczeństwie będzie decydującym czynnikiem twojego sukcesu.

MAKE THE LAW
Society to grupa ludzi, którzy przestrzegają tych samych zasad i wyznają podobne przekonania. Ustanawiaj prawa regulujące istnienie rozwijającego się społeczeństwa. Zdecyduj o ich rutynie pracy, opiece zdrowotnej, zaopatrzeniu w żywność i innych kluczowych aspektach życia codziennego. Zachowajcie ich nadzieję i zadowolenie – stan moralny waszego społeczeństwa jest tak samo ważny, jak zapewnienie podstawowych środków zapewniających im wyżywienie i bezpieczeństwo.

WYRÓŻNIJ SWOJE WYBORY
Niektóre z twoich decyzji będą wydawać się niewielkie – jak decydowanie o losie niespokojnego obywatela lub spełnianie wymagań noworodkowej frakcji – ale pamiętaj, że suma twoich działań może prowadzić do nieoczekiwanych rezultatów. Wasz lud wierzy w was, ale ich oddanie nie jest nieograniczone. Przywództwo może być ciężarem.

ROZWIJAJ NOWE TECHNOLOGIE
Przetrwanie wymaga postępu. Reaguj na bieżące wydarzenia, ale nie zapominaj o długoterminowej perspektywie i inwestowaniu w rozwój i postęp technologiczny. Zapewnienie wysoce zaawansowanej infrastruktury z samozasilającymi się automatami, sterowcami i innymi technicznymi cudami jest trudne, ale możliwe do osiągnięcia. Wszystko zależy od twoich umiejętności zarządzania i zdolności przywódczych.

ODKRYJ FROSTLAND
Podczas gdy Nowy Londyn jest Twoim głównym celem, świat ma znacznie więcej do zaoferowania niż to, co leży w granicach Twojego miasta. Wyprawy, choć ryzykowne, mogą dostarczyć cennych informacji, cennych zasobów i zwiększyć populację społeczeństwa. Mogą tam być ludzie, a ich los spoczywa wyłącznie w twoich rękach.

KSZTAŁTUJ SWOJE SPOŁECZEŃSTWO
Jeśli osiągniesz punkt zwrotny, nie wahaj się ustalić ścieżki swojego ludu. Czy powinieneś nimi rządzić żelazną pięścią … czy okazywać im współczucie i wiarę? Sięgnij po skrajności lub spróbuj znaleźć równowagę. Cokolwiek wybierzesz, pamiętaj: nie ma odwrotu. Darmowe pobieranie z chomikuj pełna wersja po polsku.

Amazon Prime dla graczy

Ciesz się darmowymi grami i łupami w grach, comiesięczną darmową subskrypcją każdego Twitch i wiele więcej z Amazon Prime.

Pobierz Frostpunk za darmo do pobrania gra na komputer PC download https://gaming.amazon.com/intro