Trening siłowy książka za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Trening siłowy książka za darmo z Amazon do pobrania. Trening siłowy bez obrażeń: ponad 350 zdjęć krok po kroku, w tym tego, czego nie wolno robić! (Wydanie angielskie) trening książka za darmo.

Praktyczne kompendium najczęstszych ćwiczeń lub najlepszych ćwiczeń na trening oporowy, ze szczegółowymi ilustracjami prawidłowego wykonania. Darmowa ksiażka trening siłowy w jezyku angielskim, lecz jest pełno ilustracji więc łatwo poznać o co chodzi, dotyczących najcześciej popełnianych błędów technicznych wykonywanych ćwiczeń siłowych, co w późniejszym etapie treningowym przyda się wiedza jak uniknąć kontuzji na treningu siłowym dla początkujących poradnik pdf.

„Stellabotte, osobisty trener i weteran amerykańskiej marynarki wojennej oraz Straub, fizjolog ćwiczący, opracowali przejrzystą i kompleksową instrukcję, która przedstawia podstawowe zasady korzystania z ciężarów i wyraźnie pokazuje różnice między bezpiecznym lub„ poprawnym ”, ”Ruchy i powodujące obrażenia„ nieprawidłowe ”. Książka jest podzielona na siedem części, rozpoczynając od kluczowego wprowadzenia do wyboru odpowiedniego schematu treningu. Kolejne sekcje koncentrują się na różnych częściach ciała: nogach, plecach, klatce piersiowej, ramionach, ramionach i najważniejszym rdzeniu. Wraz z niezbędnym ćwiczeniem ciężaru dla danej części ciała, sekcje te obejmują niezbędny sprzęt, kluczowe punkty dla bezpiecznego i skutecznego ruchu oraz „Master Techniques”, bardziej zaawansowane ćwiczenia. Pismo jest czyste i proste, skuteczne komunikowanie, czego należy unikać i co robić, ponieważ niewłaściwa forma może być niebezpieczna. Kolorowe fotografie pojawiają się na prawie każdej stronie ilustrującej wskazówki autorów. Ten przewodnik jest niezbędny dla każdego, kto marzy o rozpoczęciu treningu siłowego. Przed ustawieniem stopy na siłowni powinien być obowiązkowy. ”

Trening siłowy ksiażka za darmo do pobrania. https://www.amazon.com/Weight-Training-Without-Injury-Step-ebook/dp/B01ELS2PCM/