Microsoft Flight Simulator X darmowy dodatek

2020-12-16 0 Pliki

Darmowy dodatek do Microsoft Flight Simulator X – Accu-sim P-40 (FSX)

Microsoft Flight Simulator X to symulator lotu dostępny do pobrania za darmo. Gra koncentruje się na lotach cywilnych, więc zajmujemy się głównie przewozem pasażerów i towarów, jak również wykonywaniem różnorodnych misji, w tym ratunkowych. Autorzy postawili na realizm, zarówno pod względem sterowania, jak i fizyki lotu. Dla początkujących pilotów przygotowano jednak szereg opcjonalnych ułatwień.

Accu-sim P-40 (FSX) Darmowy dodatek do Microsoft Flight Simulator X. Po rejestracji a2asimulations.com otrzymujemy link do pobrania gry.

Instalacja gry odbywa się poprzez Games For Windows – LIVE Client i wymaga połączenia z internetem.

Microsoft Flight Simulator X to dziesiąta wersja najbardziej znanego na świecie symulatora lotniczego produkcji amerykańskiej. Po raz kolejny wirtualni piloci będą mogli doskonalić umiejętności pilotażu wielu maszyn – począwszy od małej Cessny, a skończywszy na potężnym Boeningu 787. Symulator lotu zawiera 24.000 bardzo dobrze odwzorowanych lotnisk, wiele miast oraz realistyczne ukształtowanie terenu. Latając po całym globie możemy zachwycać się rewelacyjną, trójwymiarową grafiką oraz niesamowitymi efektami atmosferycznymi. Programiści stworzyli także wiele ciekawych misji oraz tryb multiplayer (zabawa za pośrednictwem Internetu). Dzięki tym i wielu innym zaletom Microsoft Flight Simulator X został uznany jako najlepszy program rozrywkowy dla miłośników lotnictwa, których z roku na rok przybywa.

Microsoft Flight Simulator X – symulator lotu

Minimalne wymagania sprzętowe:

  •     Procesor: dwurdzeniowy 2 GHz
  •     Karta graficzna: 256 MB z obsługą shaderów 3.0 (obsługująca DX 9.0c)
  •     Dysk twardy: 10 GB wolnego miejsca
  •     System operacyjny: Windows XP SP3 lub nowszy
  •     Pamięć RAM: 2 GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

  •     Procesor: dwurdzeniowy 3 GHz
  •     Karta graficzna: ATI Radeon HD 5670 1 GB / NVIDIA GeForce 9800 GT 1 GB lub odpowiednik
  •     Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca
  •     System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit
  •     Pamięć RAM: 6 GB

„Microsoft Flight Simulator X” to najlepszy symulator lotu na rynku, ale jest trudy przeznaczony jest wyłącznie dla entuzjastów.

Pobierz Microsoft Flight Simulator X symulator lotu za darmo na komputer z Windows. https://www.microsoft.com/pl-pl/p/microsoft-flight-simulator-standard/9nxn8gf8n9ht?activetab=pivot:overviewtab