Sonic Mania Plus za darmo gra na telefon

2024-05-15 0 przez Pliki

Sonic Mania Plus za darmo gra na telefon Android i iOS w promocji dla abonentów Netflix. Fajna gra za darmo dla abonentów Netflixa. Brak reklam i mikrotransakcji.

WYMAGANE CZŁONKOSTWO NETFLIX.

Biegaj, skacz i zbieraj złote pierścienie jako Sonic, Tails lub Knuckles w tym szybkim hołdzie złożonym przez fanów ukochanej serii i dla niej. Czekają na nas nostalgia za latami 90. i nowe, epickie walki z bossami!

Przeżyj największe świętowanie najszybszego niebieskiego jeża na świecie w tej zremiksowanej platformówce w stylu retro.

Oto tytuł doceniony przez krytyków jako jedna z najlepszych platformówek roku 2017 – pikselowa grafika retro i świeża grywalność dostarczają niesamowitych wrażeń graczom na całym świecie! Sprawdź, dlaczego Sonic Mania uznane zostało za „najlepszą grę z serii Sonic w historii” przez Gamespot i w jaki sposób jeż Sonic pokonuje kolejne przeszkody już od ponad 25 lat, jako jedna z najbardziej kultowych postaci wszech czasów!

Główne cechy gry:

  • Realistyczna, klasyczna rozgrywka spod znaku Sonic: Liczne nowe strefy i kultowe postacie z gier Sonic 1, 2, 3, Sonic & Knuckles oraz Sonic The Hedgehog CD przedstawione są w niesamowitej pikselowej grafice.
  • Kompletna wersja: Pikselowa grafika HD, rozgrywka w 60 klatkach na sekundę i zupełnie nowa zawartość w jednym pudełku! Dołącz do Sonica i jego przyjaciół w starciach z doktorem Eggmanem i jego nowymi robo-siepaczami, twardzielami na twardo!
  • Nowe grywalne postacie dołączają do Sonica: Znani z poprzednich odsłon Sonica, pancernik Silny i latający wiewiór Ray dołączają do Manii, a każdy z nich posiada własne, niepowtarzalne umiejętności!
  • Zupełnie nowy tryb Encore: Nowy tryb, który przedstawia na nowo znane lokacje i rzuca wyzwanie zarówno początkującym, jak i doświadczonym graczom.
  • Nowe i ulepszone funkcje to między innymi tryb rywalizacji

Pobierz Sonic Mania Plus za darmo na telefon ze sklepu Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netflix.NGP.SonicMania&hl=en_US