Microsoft Office 2019 nowy pakiet biurowy z dożywotnią licencją

2019-09-25 0 przez Pliki

Microsoft Office 2019 nowy pakiet biurowy z dożywotnią licencją. Zestaw składa się ze zaktualizowanych aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Nowości w Office 2019 to obsługa nowych formuł i metod analizy danych w Excelu, bardziej rozbudowaną obsługę pióra,  efekty powiększania i płynnego przenikania obrazów do wykorzystania podczas tworzenia prezentacji w programie PowerPoint. Nowości Outlook to miejsce dla funkcji odczytywania wiadomości na głos i trybu skupienia, który pozwala wygodniej czytać wiadomości na wyróżnionym podglądzie.

Office 2019 udostępniony został wyłącznie firmom w ramach wersji zapoznawczej. Jest ona dostępna na Windows i macOS. Szczegóły na polskiej stronie Microsoftu.

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4133312/office-2019-commercial-for-windows-and-mac-frequently-asked-questions

Bezpłatna wersja próbna pakietu Office dla komputerów PC i Mac Pobierz i zainstaluj aplikacje pakietu Office 2019 na komputerze stacjonarnym bezpłatnie. Pakiet zawiera bezpłatne wersje próbne programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook i nie tylko Etykietka narzędzia z informacjami o dostępności niektórych aplikacji na komputery PC i Mac.