Microsoft Office 365 za darmo do pobrania

2023-11-28 0 przez Pliki

Microsoft Office za darmo do pobrania nowy pakiet biurowy z dożywotnią licencją. Zestaw składa się ze zaktualizowanych aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook. Bezpłatna licencja Office 365 jest przyznawana na 3 miesiące, jednoczesnie jest to automatycznie odnawiająca się licencja. 

Wysoka biznesowa licencja E5 daje dostęp do wszystkich najwazniejszych aplikacji z pakietu, takih jak np. Word, Excel, Outlook, Teams, OneDrive itd.

Nowości w Office 365 to obsługa nowych formuł i metod analizy danych w Excelu, bardziej rozbudowaną obsługę pióra,  efekty powiększania i płynnego przenikania obrazów do wykorzystania podczas tworzenia prezentacji w programie PowerPoint. Nowości Outlook to miejsce dla funkcji odczytywania wiadomości na głos i trybu skupienia, który pozwala wygodniej czytać wiadomości na wyróżnionym podglądzie.

Office 365 udostępniony został wyłącznie firmom w ramach wersji zapoznawczej. Jest ona dostępna na Windows i macOS. Szczegóły na polskiej stronie Microsoftu.

Microsoft Office 365 za darmo

Bezpłatna wersja pakietu Office dla komputerów PC i Mac Pobierz i zainstaluj aplikacje pakietu Office 365 na komputerze stacjonarnym bezpłatnie. Pakiet zawiera bezpłatne wersje próbne programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook i nie tylko Etykietka narzędzia z informacjami o dostępności niektórych aplikacji na komputery PC i Mac.

Uzyskaj bezpłatną, odnawialną 90-dniową subskrypcję dla programistów Microsoft 365 E5 z wstępnie udostępnionymi aplikacjami Microsoft 365.

Pobierz Office 365 za darmo od Microsoft pełna wersja https://developer.microsoft.com/en-us/microsoft-365/dev-program