GTA V NaturalVision Remastered mod graficzny

2018-03-25 0 przez Pliki

Mod do Grand Theft Auto V ulepszający grafikę w grze nie zwiększając wymagań sprzętowych produkcji studia Rockstar.  Dodano nowe oświetlenie, cieniowanie, realistyczna pogodę, nowe tekstury, usprawniono tone mapping itd.

Plik do pobrania ma rozmiar  442 MB.  Grand Theft Auto V NaturalVision Remastered download w serwisie https://www.gta5-mods.com/misc/naturalvision-photorealistic-gtav

Rockstar zaprezentował nowy trailer gry Grand Theft Auto V który przedstawia zapowiadany tryb widoku pierwszoosobowego, dzięki czemu możemy spojrzeć na świat bezpośrednio oczyma bohaterów. Zwiastun pokazuje wnętrza różnych pojazdów, a także nowy sposób, w jaki będziemy wykonywać misje i posługiwać się bronią. Tryb będzie dostępny na konsolach PS4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

Grand Theft Auto V w pełni wykorzysta możliwości PlayStation 4, Xboksa One i komputerów osobistych, przynosząc ogromną liczbę usprawnień graficznych i technicznych, wynoszących ją na nowy, nieosiągalny wcześniej poziom szczegółowości. Zwiększony zasięg rysowania, lepsza jakość tekstur, większe natężenie ruchu i zwiększona rozdzielczość. Wszystko to współpracuje ze sobą dając nowe życie miastom, miasteczkom, pustyniom i oceanom z dzieła Rockstar North.
Cała nowa zawartość stworzona od premiery Grand Theft Auto Online, wliczając w to poszerzony wybór zajęć, nowy arsenał, zestaw samochodów, posiadłości do kupienia i przedmiotów dla naszych postaci będzie dostępne na PS4, Xboksie i PC. To, i dużo, dużo więcej. Dodatkowo, obecni gracze dostaną możliwość przeniesienia swoich postaci z GTA Online na wybraną przez nich nową platformę.
Grand Theft Auto V dla komputerów osobistych zostanie również zaopatrzone w edytor materiałów video.

Ponadto, pojawią się następujące ulepszenia:

  • Całkowicie nowy system widoku z pierwszej osoby dla pojazdów, który pokaże ich wnętrze, a nawet w pełni funkcjonalne prędkościomierz, obrotomierz, podświetlane zegary itd.
  • Tryb pierwszoosobowy poruszając się na pieszo
  • Multum nowych easter eggów i losowe wydarzenia dla kampanii fabularnej
  • Nowe zwierzęta zamieszkujące Los Santos
  • Gracze przenoszący postacie z PS3 lub Xboksa 360 otrzymają darmowe bronie i garaż w GTA Online
  • Przebudowany ekran wyboru postaci