Minecraft OptiFine jak zainstalować moda?

2021-01-01 0 przez Pliki

Minecraft OptiFine jak zainstalować moda do gry który przyspiesza działanie i nie laguje? Optifine 1.15.1 | 1.14.4 | 1.13.2 | 1.12.2 | 1.8.9 | 1.7.10 HD Ultra download jest modem do minecrafta polepszającym wygląd grafiki oraz szybkość gry za darmo, posiada wbudowane wsparcie dla HD tekstur, shaderów, czcionek HD i BetterGrass.

Minecraft OptiFine przyspiesza działanie shaderów do minecraft, większa wydajność gry podczas korzystania z paczek zasobów o dużej rozdzielczości, zoom do przybliżania widoku do śledzenia mobów oraz innych graczy z dużej odległości. Optifine jest potrzebny do obsługi tekstur większych niż oryginalne 16×16 px. Mod do minecrafta przydatny przy korzystaniu z dużej ilości modów, zwiększając liczbę FPS klatek na sekundę w Minecraft. Podwojenie liczby klatek FPS/s jest dość powszechne po zastosowaniu Optifnie.

Jak zainstalować Optifine?

  1. Pobierz wybraną wersję Optifine
  2. Uruchom pobrany plik i kliknij Install
  3. Uruchom Launcher i domyślnie wybrany będzie profil z wgranym Optifine. Kliknij Graj i gotowe. W grze możesz przejść do konfiguracji Optifine. Wywmagany jest Minecraft Forge.

Pobierz Minecraft OptiFine za darmo na komputer https://optifine.net/downloads