Toca Hair Salon 3 za darmo na telefon

2020-01-01 0 przez Pliki

Toca Hair Salon 3 za darmo na telefon do pobrania gra Android. Fryzjer gra na telefon dla dzieci. Stylizacja fryzur gierka na smartfona. Wybierz swoją postać spośród dziesiątek, wyglądu można dostosować – postacie mają różne style i osobowości, co stwarza nieograniczone możliwości gry! Chwycić swoje narzędzia i twórz stylizacje.

Włosy w Toca Hair Salon 3 wyglądają i poruszają się jak prawdziwe włosy! Można projektować jedwabiście proste włosy, fale bouncy, crinkly loki, a po raz pierwszy w serii Toca Hair Salon: splątane włosy! Super kręcone włosy można tworzyć puszyste i inne naturalne fryzury.

Salon ma odpowiednie narzędzia.

Podstawy: Oczywiście znajdziesz wszystko dla dobrego praniu, w tym szampon i suszarki. Znajdziesz tu także nożyczki, maszynki do strzyżenia, brzytwą, pędzlem i uniwersalnym czesanie narzędzie do wykorzystania na włosach klienta. W przypadku odcięcia trochę zbyt dużo, mamy sprowadzony naszą zdumiewającą rosnąć tonik do włosów odrasta – Zdecydowanie Pleaser klienta!

rodzajów włosów: Elektryczne narzędzia do stylizacji pozwalają przemieszczać się pomiędzy różnymi rodzajami włosów dostać tylko odpowiedni wygląd.

Warkocze: Użyj narzędzi oplatania nowiutkie więcej opcji stylizacji! Można dokonać grube warkocze lub cienkie warkocze!

Brody: Wizyta w stacji brody dla najlepszych w brodę-uwodzenie (lub rośnie!). Spienić się z kremem do golenia, a następnie użyć nożyczek, maszynki lub brzytwy dostać tylko odpowiednią długość. Każda postać może mieć brodę!

Kolor: Gotowa do jakiegoś koloru? Toca Hair Salon 3 wprowadza bardziej zaawansowane narzędzia do koloru włosów z dwóch różnych puszek dla różnych wielkości spraye. A nowy sprayu tęczy umożliwia tworzenie najbardziej kolorowe style można sobie wyobrazić!

UBRANIA I AKCESORIA
Teraz postacie mogą zmienić się w różne ubrania! Spróbuj na nowym wyglądem dostosowane że nową fryzurę! Accessorize wygląd z okulary, czapki, opaski i głupie rzeczy. Wybierz Photo Booth tła i zrobić zdjęcie, aby zapisać na swoim urządzeniu i dzielić!

Toca Hair Salon 3 pobierz


– Zupełnie nowe postacie z kilkudziesięciu stylach startowych
– proste, falowane, kręcone włosy i perwersyjne teraz!
– Wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia żądany styl!
– Nowe narzędzie do oplatania!
– Każda postać może zapuścić brodę do stylu
– Bardziej zaawansowane narzędzie kolor włosów: DIP-barwnik i blaknięcie włosy w dowolnych kolorach chcesz!
– Zmiana ubrania na znaki!
– Dziesiątki nowych akcesoriów: czapki, okulary, biżuterię i więcej
– Zmiany teł w kabinie fotograficznej!
– Zrób zdjęcie w aplikacji i dzielić się ze znajomymi!
– neutralnego płciowo estetyczny: W przeciwieństwie do większości aplikacji stylizacji, wszystkie dzieci są mile widziane grać!
Bez limitu czasu lub wysokie wyniki – grać tak długo, jak tylko chcesz!
Brak reklam innych firm

Nic jednak długie godziny zabawy czeka fryzur z nich włosy cięcia narzędzia i akcesoria do Państwa dyspozycji! Być fryzjerką swoje marzenia i dać przyjaciółmi i rodziną świeży, zabawa cięcie, które będą pamiętać na zawsze.

Bez reguł lub w terminie, to włosy salon aplikacja jest idealny dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku. Wszelkie fryzurę lub włosy styl jest możliwe, więc twórczo wykorzystać swoją wyobraźnię i rozpocząć cięcie włosy teraz!

Pobierz Toca Hair Salon 3 za darmo na telefon Android. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tocaboca.tocahairsalon3&hl=pl