Overcooked za darmo do pobrania

2021-02-05 0 przez Pliki

Overcooked za darmo do pobrania pełna wersja gry legalnie w promocji od Epic Games Store. Graj za darmo w Overcooked 2 od 10 do 16 lutego na Nintendo Switch. Oferta tylko dla osób posiadających ważny abonament.  Overcooked 2 to kontynuacja kulinarnej zręcznościówki nastawionej na kooperację. W Overcooked 2 ponownie wcielamy się rolę kucharzy, szybko przygotowując zróżnicowane potrawy w wymagających warunkach samotnie lub w grupie, rywalizując lub współpracując z innymi graczami.

Można dopisać na stałe do swojego konta Epic Games Store grę Overcooked bezpłatnie.  Overcooked to zwariowana gra dla maksimum czterech osób, w której gracze siedzący przy jednym ekranie muszą wspólnie coś upichcić. Pracując wspólnie z kumplami-kucharzami, musisz przyrządzić, ugotować i podać całą gamę smakowitych zamówień.

Zrób to szybko, bo inaczej zniecierpliwieni klienci się wkurzą i sobie pójdą. Naostrz noże i uprasuj fartuch kucharski – tu nie ma miski na pomyłki! Postaw wszystko na jedną kartę dań w szalonych kuchniach!Cebulowe Królestwo jest w niebezpieczeństwie, i tylko najpyszniejsze jedzenie może je uratować! W grze Overcooked gracze muszą gotować w przeróżnych nietypowych i niebezpiecznych kuchniach, by zdobyć tytuł mistrzów kucharskich. Tylko w ten sposób będą mogli stawić czoła pradawnemu jadalnemu złu panoszącemu się w kraju.Zagraj w pojedynkę lub wspólnie z nawet trzema innymi osobami w klasycznym trybie chaotycznej współpracy lub rywalizacji przed jednym ekranem. Ty i Twoi znajomi macie całkiem sporo różnych dań do przyrządzenia. Aby zostać najbardziej zgraną i wydajną grupą kucharzy, musicie ze sobą współpracować!

Overcooked 2 za darmo

Ta wersja próbna gry jest już dostępna do pobrania dla członków Nintendo Switch Online, ale można w nią grać tylko od 10.02.2021 do 16.02.2021 Zaloguj się za pomocą konta Nintendo, aby pobrać wybrane wersje demonstracyjne, pobrać bezpłatne oprogramowanie lub kupić wersję do pobrania tej gry.

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch/Overcooked-2-1388792.html

Skarbiec Epic z niesamowitą BEZPŁATNĄ grą otwiera się w każdy czwartek do 11 czerwca. Zachowaj ją na zawsze! Pobierz Overcooked za darmo https://www.epicgames.com/store/pl/free-games