Overcooked za darmo do pobrania

5 czerwca 2020 0 Pliki

Overcooked za darmo do pobrania pełna wersja gry legalnie w promocji od Epic Games Store. Do 11 czerwca do godziny 17:00 można dopisać na stałe do swojego konta Epic Games Store grę Overcooked bezpłatnie. 

Overcooked to zwariowana gra dla maksimum czterech osób, w której gracze siedzący przy jednym ekranie muszą wspólnie coś upichcić. Pracując wspólnie z kumplami-kucharzami, musisz przyrządzić, ugotować i podać całą gamę smakowitych zamówień.

Zrób to szybko, bo inaczej zniecierpliwieni klienci się wkurzą i sobie pójdą. Naostrz noże i uprasuj fartuch kucharski – tu nie ma miski na pomyłki! Postaw wszystko na jedną kartę dań w szalonych kuchniach!Cebulowe Królestwo jest w niebezpieczeństwie, i tylko najpyszniejsze jedzenie może je uratować! W grze Overcooked gracze muszą gotować w przeróżnych nietypowych i niebezpiecznych kuchniach, by zdobyć tytuł mistrzów kucharskich. Tylko w ten sposób będą mogli stawić czoła pradawnemu jadalnemu złu panoszącemu się w kraju.Zagraj w pojedynkę lub wspólnie z nawet trzema innymi osobami w klasycznym trybie chaotycznej współpracy lub rywalizacji przed jednym ekranem. Ty i Twoi znajomi macie całkiem sporo różnych dań do przyrządzenia. Aby zostać najbardziej zgraną i wydajną grupą kucharzy, musicie ze sobą współpracować!

Skarbiec Epic z niesamowitą BEZPŁATNĄ grą otwiera się w każdy czwartek do 11 czerwca. Zachowaj ją na zawsze! Pobierz Overcooked za darmo https://www.epicgames.com/store/pl/free-games