Overcooked za darmo do pobrania

2022-09-05 0 przez Pliki

Overcooked za darmo do pobrania pełna wersja gry legalnie w promocji od Stadia Pro. Graj za darmo w Overcooked 1 i 2 od września bezpłatny miesiąc. Użytkownicy telewizorów LG mają obecnie możliwość skorzystania z 3 miesięcy za dla Stadia PRO za darmo .

Overcooked 2 to kontynuacja kulinarnej zręcznościówki nastawionej na kooperację. W Overcooked 2 ponownie wcielamy się rolę kucharzy, szybko przygotowując zróżnicowane potrawy w wymagających warunkach samotnie lub w grupie, rywalizując lub współpracując z innymi graczami.

Można dopisać na stałe do swojego konta Epic Games Store grę Overcooked bezpłatnie.  Overcooked to zwariowana gra dla maksimum czterech osób, w której gracze siedzący przy jednym ekranie muszą wspólnie coś upichcić. Pracując wspólnie z kumplami-kucharzami, musisz przyrządzić, ugotować i podać całą gamę smakowitych zamówień.

Zrób to szybko, bo inaczej zniecierpliwieni klienci się wkurzą i sobie pójdą. Naostrz noże i uprasuj fartuch kucharski – tu nie ma miski na pomyłki! Postaw wszystko na jedną kartę dań w szalonych kuchniach!Cebulowe Królestwo jest w niebezpieczeństwie, i tylko najpyszniejsze jedzenie może je uratować! W grze Overcooked gracze muszą gotować w przeróżnych nietypowych i niebezpiecznych kuchniach, by zdobyć tytuł mistrzów kucharskich. Tylko w ten sposób będą mogli stawić czoła pradawnemu jadalnemu złu panoszącemu się w kraju.Zagraj w pojedynkę lub wspólnie z nawet trzema innymi osobami w klasycznym trybie chaotycznej współpracy lub rywalizacji przed jednym ekranem. Ty i Twoi znajomi macie całkiem sporo różnych dań do przyrządzenia. Aby zostać najbardziej zgraną i wydajną grupą kucharzy, musicie ze sobą współpracować!

Overcooked 2 za darmo

Dla wszystkich miłośników gotowania, Overcooked! Wszystko, co możesz zjeść, to Twoja gra. Z ponad 200 poziomami i 80 szefami kuchni, gracze będą przemierzać krainę Cebulowego Królestwa, aby gotować szeroką gamę przepisów w różnych kuchniach.

Ale jeśli myślisz, że ta gra to spacer po kuchni, bardzo się mylisz.

Ten symulator restauracji od razu rzuci Cię w kulinarny chaos. Gracze wykorzystają pracę zespołową, aby podać jak najwięcej potraw, aby zaspokoić głodnych klientów, zanim skończy się czas. Przyjaźnie i relacje zostaną wystawione na próbę, ponieważ szybko dowiesz się, jak dobrze pracujesz (lub narozrabiasz!) z kolegami z drużyny w intensywnych chwilach, aby sprostać każdemu wyzwaniu kulinarnemu.

Pakowane jako rozgotowane! 1 i 2 z AOC (zawartość dodatkowa), ta odnowiona wersja jest najlepszym przegotowanym! dotąd.

Poznaj symulator gotowania, który uzyskał solidne wyniki, z oceną GAMINGBible na 9,0 na 10, a Destructoid i Video Chums na 8,5.

Wersja gry jest już dostępna do pobrania dla członków Stadia Pro i można w nią grać już od września. Zaloguj się za pomocą konta , aby pobrać wybrane wersje , pobrać bezpłatne oprogramowanie lub kupić wersję do pobrania tej gry.

Pobierz Overcooked za darmo pełna wersja gry 1 i 2 ze Stadia Pro bezpłatny miesiąc https://stadia.google.com/?hl=pl-PL