Rocket League za darmo

2020-09-24 0 przez Pliki

Rocket League za darmo gra free to play w Epic games Store. Gratis kupon 40 zł na kolejne gry do pobrania. Specjalny Kupon Epic obniżający cenę o 40 złotych. Można go wykorzystać do 1 listopada na każdy zakup gry lub dodatku bezpośrednio w sklepie Epic Games, jeśli cena danej produkcji wynosi co najmniej 59,99 złotych. Znana i lubiana gierka Rocket League stanie się grą darmową na wszystkich platformach. Wprowadzona zostanie synchronizacja międzyplatformowa, dzięki czemu możecie mieć taki sam postęp, zarówno na konsoli, jak i na PC.

Po prawie pięciu latach, milionach graczy i miliardach rozegranych meczy soccarów, pora porozmawiać o kolejnym rozdziale Rocket League . Gra nie byłaby tam, gdzie jest dzisiaj, gdyby nie nasza oddana i niesamowita społeczność. Dziś z radością ogłaszamy, że przygotowujemy się do jeszcze większego powiększenia tej społeczności. Począwszy od tego lata, Rocket League będzie darmowe.

Co to oznacza dla rozgrywki Rocket League, którą znasz i lubisz? Podstawowa rozgrywka pozostanie taka sama, ale udoskonalamy główne menu, aby ułatwić eksplorację gry. Ponadto przebudowujemy i ulepszamy główne funkcje, takie jak turnieje i wyzwania, oraz wprowadzamy progresję międzyplatformową! Akcja Rocket League na boisku nadal będzie tą samą rdzenną, wysokooktanową hybrydą sportu i akcji, którą kochasz dzisiaj, a wkrótce jeszcze więcej graczy podzieli tę miłość. Zaczyna się od premiery Rocket League na najnowszej platformie: Epic Games Store. 

Rocket League ukaże się w Epic Games Store na PC w tym samym czasie, w którym będzie można grać za darmo. Ta wersja gry będzie identyczna z wersją znajdującą się na innych platformach i będzie oferować rozgrywkę międzyplatformową w każdym miejscu, w którym grasz w Rocket League, w tym między Epic Games Store i Steam.

Gdy Rocket League stanie się bezpłatna, każdy, kto już posiada Rocket League na dowolnej platformie (w tym Steam), będzie mógł grać i cieszyć się grą z pełnym wsparciem dla przyszłych aktualizacji i funkcji. Jednak wersja Steam nie będzie już dostępna do pobrania dla nowych graczy. Mówiąc prościej, gdziekolwiek grasz teraz (w tym Steam), nadal będziesz mógł grać w przyszłości.

Posiadacze wersji „płatnej” otrzymają:
*Wszystkie dlc marki Rocket League, przed przejściem na free to play
*”Est. 20XX” tytuł, wraz z rokiem (prawdopodobnie) zakupu gry
*200+ zwykłych przedmiotów ulepszonych do wersji „Legacy”
*Golden Cosmos – dopalacz
*Dieci-Oro – opony
*Huntress Player – baner

Pobierz Rocket League za darmo gra na komputer i konsole. https://www.rocketleague.com/free-to-play/