PeaZip – darmowy program do kompresji danych

2017-02-16 0 przez Pliki

PeaZip to rozbudowany i darmowy program do kompresji danych i zarządzania archiwami. Obsługuje większość współczesnych formatów, także format oryginalny – *.PEA.

Aplikacja PeaZip obsługuje ponad 100 formatów plików, pozwala tworzyć paczki 7Z, ARC, BZ2, GZ, PAQ, PEA, QUAD/BALZ, TAR, UPX i ZIP. PeaZip ma możliwość zabezpieczenia archiwów za pomocą jednego z następujących algorytmów szyfrujących: AES256, AES256 EAX, Blowfish, Twofish256 i Serpent256.

PeaZip – darmowy program do kompresji danych

PeaZip to darmowe narzędzie do archiwizacji plików, oparte na otwartych technologiach źródłem 7-Zip, p7zip, FreeArc, PAQ i PEA projektów.
Cross-platform, w pełni funkcjonalny, ale łatwy w obsłudze alternatywą dla WinRar, WinZip i podobnych zastosowań kierownik archiwum ogólnego przeznaczenia, współpracuje z 180+ formatów archiwów: 001, 7Z, ACE, ARC, ARJ, BZ2, CAB, DMG, GZ, ISO , LHA, PAQ, PEA, RAR, TAR, UDF, WIM, XZ, Zipx ZIP – zobacz pełną listę obsługiwanych formatów plików do archiwizacji i ekstrakcji.

Wydany na licencji Open Source (LGPLv3) licencji, bezpłatny program do kompresji plików do pobrania dla każdego zastosowania, wszystkie wersje są bezpieczne PeaZip pliki do pobrania i nie zawierają reklamy lub szkodliwego oprogramowania.

Darmowy program do archiwizacji i szyfrowania

PeaZip zapewnia szybki i wysoki współczynnik kompresji multi-Format archiwizacji – kompresja i dekompresja plików Widok wzorców , aby uzyskać więcej informacji.
Darmowy program do kompresji plików po polsku do ściągnięcia to wykorzystuje potężny i kompletny menedżer plików, wyposażony w szeroki zestaw funkcji bezpieczeństwa danych: silne szyfrowanie , szyfrowanego menedżera haseł, Secure DeleteI plik skrótu .
Dostępny jest także do pobrania PeaZip Portable darmowy program do kompresji zdjęć, pdf, jpg Obsługiwane systemy operacyjne: Microsoft Windows 2K / XP, Vista / 7/8 / 8.1 / 10
(32 i 64 bit), ReactOS, Wine. Nie wymaga instalacji.

Pobierz PeaZip – darmowy program do kompresji danych na Windows i Linux.