WinZip za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

WinZip za darmo pobierz program do kompresji danych pełna wersja po polsku. Obsługuje formaty ZIP, ZIPX, RAR, 7Z, BZ2, LHA/LZH, Cabinet, Disc Image, TAR, GZIP, Compress, UUencode, XXencode, MIME, BinHex. Poza archiwizacją danych WinZip oferuje: szyfrowanie danych, obsługę protokołu FTP, wysyłanie plików pocztą elektroniczną czy automatyczne dzielenie dużych plików na mniejsze części (np. do nagrania na CD/DVD). WinZip obsługuje duże pliki, tworzenie samodzielnie rozpakowujących się archiwów (plik EXE), posiada mechanizm automatycznej aktualizacji oraz podpowiada najlepszą metodę kompresji dla danego dokumentu. Obsługa programu do kompresji i archiwizacji plików jest prosta i intuicyjna.

WinZip pobierz

jest profesjonalnym oprogramowaniem, które pozwala na kompresję plików co pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku. Jest to archiwizer dla Windows, OS X, iOS i Android opracowany przez WinZip. Można tworzyć archiwa w formacie ZIP, a następnie rozpakować archiwum na kilka innych formatów plików.

WinZip Pro to program do kompresji nr 1 na świecie. WinZip ma bardziej zaawansowane funkcje,, które pomogą Ci zachować czas, zachować powierzchnie dysku oraz poprawiają produktywność. Można od razu po kompresji wysyłać e-maile szybciej i zmniejszyć czas pobierania.

Szybko i łatwo kompresuj, chroń, chomikuj udostępniaj i zarządzaj wszystkimi plikami za pomocą najlepszego na świecie narzędzia do zip.

Oferuje szyfrowanie plików i ochronę hasłem. Ponadto WinZip posiada kreatora, który prowadzi użytkownika w procesie archiwizacji i dekompresji plików. Połącz z Dropbox, Dysk Google, OneDrive i nie tylko ..

Pobierz WinZip za darmo na Windows 10, 8 i 7 https://www.winzip.com/win/en/