WinZip

1 stycznia 2017 0 przez Admin

WinZip to popularny program do kompresji danych. Obsługuje formaty ZIP, ZIPX, RAR, 7Z, BZ2, LHA/LZH, Cabinet, Disc Image, TAR, GZIP, Compress, UUencode, XXencode, MIME, BinHex. Poza archiwizacją danych WinZip oferuje: szyfrowanie danych, obsługę protokołu FTP, wysyłanie plików pocztą elektroniczną czy automatyczne dzielenie dużych plików na mniejsze części (np. do nagrania na CD/DVD). WinZip obsługuje duże pliki, tworzenie samodzielnie rozpakowujących się archiwów (plik EXE), posiada mechanizm automatycznej aktualizacji oraz podpowiada najlepszą metodę kompresji dla danego dokumentu. Obsługa programu do kompresji i archiwizacji plików jest prosta i intuicyjna.

WinZip

jest profesjonalnym oprogramowaniem, które pozwala na kompresję plików co pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku. Jest to archiwizer dla Windows, OS X, iOS i Android opracowany przez WinZip. Można tworzyć archiwa w formacie ZIP, a następnie rozpakować archiwum na kilka innych formatów plików.

WinZip Pro to program do kompresji nr 1 na świecie. WinRAR ma bardziej zaawansowane funkcje,, które pomogą Ci zachować czas, zachować powierzchnie dysku oraz poprawiają produktywność. Można od razu po kompresji wysyłać e-maile szybciej i zmniejszyć czas pobierania.

Oferuje  szyfrowanie plików i ochronę hasłem. Ponadto WinZip posiada kreatora, który prowadzi użytkownika w procesie archiwizacji i dekompresji plików.


Autor: WinZip
Wersja: testowa
Rozmiar: 73 MB
Pobierz