PlayStation Plus za darmo

2022-08-24 0 przez Pliki

PlayStation Plus za darmo 2022 gry online. By skorzystać z okazji trzeba mieć konto na PS Store. Ciesz się trybami wieloosobowymi online w swoich ulubionych grach na PS4 i PS5 bez członkostwa PlayStation Plus podczas naszego weekendu wieloosobowego online, który odbędzie się 27-28 sierpnia.
Promocja pojawia się automatycznie na koncie PS store. Bezpłatny miesiąc PlayStation Plus jak skorzystać? Sprawdź meila jeżeli masz tam konto. Warto wykorzystać darmowy VPN z Malezji itp. ASIA

Dołącz do PS Plus, aby uzyskać wyłączny dostęp do najlepszych ofert na wybrane gry, dodatki, zamówienia przedpremierowe i inne produkty z PlayStation Store. Udostępnianie korzyści PS Plus na kontach dzieci. Konta dzieci mogą kupować lub odbierać bieżące subskrypcje PlayStation Plus, które są opłacane z portfela.

Abonament PlayStation Plus

Dzięki członkowstwu PlayStation Plus możesz przede wszystkim grać w wieloosobowym trybie online oferowanym przez wiele gier na konsolach Sony.

Dodatkowo co miesiąc zyskujesz możliwość bezpłatnego pobrania przynajmniej dwóch gier na konsolę Sony. Łącznie w ciągu roku możesz pobrać 24 bezpłatne gry na konsolę PlayStation 4. Co więcej subskrybenci PS Plus otrzymują wiele wyjątkowych rabatów w sklepie PlayStation Store.

Abonament PlayStation Plus daje Ci możliwość zapisania danych gier PS4 w chmurze. Masz na to aż 10 GB miejsca. Zyskujesz również dostęp do funkcji Share Play – dzięki niej Twoi znajomi mogą grać w Twoje gry nawet jeśli sami ich nie mają. Karta PlayStation Plus 90 dni zawiera kod, po wpisaniu którego zostaniesz nowym członkiem lub przedłużysz swoje członkowstwo w PS Plus. Zyskasz dzięki temu wiele wspaniałych możliwości.

Playstation Plus za darmo

Jak aktywować premium konto bezpłatnie? Sony Subskrypcja PlayStation Plus 1 m-ce [kod aktywacyjny] PS4 debiutuje dokładnie tydzień po premierze konkurencyjnego Xbox One, który również przekroczył magiczną granicę miliona sprzedanych egzemplarzy.

Sony wyceniło swoją najnowszą konsolę na 399 euro. W polskich sklepach PlayStation 4 można obecnie kupić za około 1000 – 1100 zł. Większość sprzedawców oferuje również zestaw „bundle”, w skład którego wchodzi konsola oraz gra Killzone: Shadow Fall – jeden z premierowych hitów na japońska konsolę.

Na koniec warto wspomnieć, że w Polsce początkowo nie będą dostępne wszystkie usługi przeznaczone na rynek europejski – dotyczy to serwisów takich jak Music Ulimited, Video Unlimited, IGN, VidZone czy Netflix. Jednak przedstawiciel Sony Computer Entertainment Polska twierdzi, że już trwają prace nad polskimi aplikacjami do PlayStation 4. Dołącz do PS Plus, aby uzyskać wyłączny dostęp do najlepszych ofert na wybrane gry, dodatki, zamówienia przedpremierowe i inne produkty z PlayStation Store.

Darmowy weekend gry wieloosobowej PlayStation Plus (27-28 sierpnia)