Headsnatchers za darmo

2020-01-10 0 przez Pliki

Gra Headsnatchers za darmo do pobrania Humble Store i Steam. Promocja ogranicznona czasowo, lepiej się śpieszyć aby grać bezpłatnie.

Lekka multiplayerowa gra zręcznościowa, w której zabawa polega na pozbawianiu oponentów głów. Co ciekawe przy ich pomocy zdobywamy punkty na rozmaite sposoby – strzelając gole niczym w piłce nożnej, zbijając kręgle lub rzucając nimi do kosza.

W trakcie zabawy w Headsnatchers bierzemy udział w zawodach, których celem jest pozbawianie głów oponentów, by przy ich pomocy zdobywać punkty; wygrywa gracz lub zespół, który pod koniec meczu może się pochwalić najwyższym wynikiem. Zawodnik, który straci czerep i nie zdoła go odzyskać, zanim inny gracz zdobędzie za niego punkt, odpada z gry. Zmagania, prezentowane z kamery zawieszonej nad głową postaci, toczą się na dwudziestu pięciu arenach.

Darmowa gra Headsnatchers oferuje cztery warianty rozgrywki – choć produkcja została stworzona przede wszystkim z myślą o zmaganiach w trybie multiplayer (maksymalnie czwórka graczy może się bawić tak na jednym ekranie, jak i gry przez Internet), samotnicy mogą spróbować swoich sił w specjalnym module Zombie.

Pobierz Headsnatchers za darmo https://www.humblebundle.com/store/headsnatchers-free-game