PureSync – program do synchronizacji danych oraz tworzenia kopii zapasowych

2017-01-01 0 przez Pliki

PureSync do darmowy program do synchronizacji danych oraz tworzenia kopii zapasowych.

PureSync szybko i sprawnie poradzi sobie ze ściąganiem zdjęć oraz filmów z cyfrowych aparatów fotograficznych oraz synchronizacją folderów. Dodatkowo aplikacja ta jest również niezwykle prosta w obsłudze: autorzy PureSync program do synchronizacji danych oraz tworzenia kopii zapasowych zaimplementowali w nim specjalny przewodnik, który krok po kroku przeprowadzi przez skomplikowane procesy archiwizacji oraz synchronizacji każdego, nawet najmniej doświadczonego użytkownika. Aplikacja automatycznie archiwizuje i zabezpiecza najważniejsze pliki systemowe oraz prywatne dane.

PureSync – program do synchronizacji danych oraz tworzenia kopii zapasowych

PureSync to program do synchronizacji i narzędzie do tworzenia kopii zapasowych zaprojektowane przez Jumping Bytes dla systemu Windows , który pozwala użytkownikom synchronizować swoje foldery i pliki pomiędzy różnych miejscach, takich jak dyski twarde , zewnętrzne urządzenie pamięci masowej , serwerów FTP i wiele innych.

To darmowe narzędzie posiada prosty i dobrze zaprojektowany interfejs z kreatora pomocy dokonującej instalacji, konfiguracji i synchronizację plików łatwe. Zapewnia on użytkownikom cztery różne opcje, takie jak opcje configure synchronizacji między dysków lub folderów, plików, przenoszenia z jednego komputera do drugiego , tworzenia nowych kopii zapasowych i synchronizacji zdjęć .

Ponadto PureSync wyświetla każdy utworzony pracę starannie i zapewnia użytkownikom porównawczą widok między folderu docelowego i źródła przed rozpoczęciem synchronizacji.

Ogólnie rzecz biorąc, PureSync jest poręczne i wydajne oprogramowanie do synchronizacji to dość proste w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników.

Pobierz PureSync osobisty jest bezpłatny do użytku osobistego.