SlimDrivers program do aktualizacji sterowników

2019-01-01 0 Pliki

SlimDrivers program do aktualizacji sterowników do pobrania. Darmowe narzędzie do wyszukiwania sterowników dla posiadanego sprzętu. Aplikacja szybko skanuje system operacyjny oraz automatycznie pobiera i instaluje odpowiednie wersje sterowników. SlimDrivers przed dokonaniem jakichkolwiek zmian pozwala wykonać kopię zapasową sterowników, dzięki czemu w razie problemów będziemy mogli wrócić do poprzedniego stanu. Wersja bezpłatna do celów niekomercyjnych.

SlimDrivers nie tylko wykrywa, gdy komputer potrzebuje aktualizacji, ale także określa właściwą wersję dla systemu i inicjuje sterownik aby zainstalować go automatycznie.

SlimDrivers do pobrania za darmo

automatycznie aktualizuje sterowniki PC ze skanowania w czasie rzeczywistym i chmura technologii. Pierwsze narzędzie w chmurze za aktualizację i utrzymanie kierowców SlimDrivers zapewnia natychmiastową optymalizację interakcji pomiędzy komputerem i jego komponentów oraz periperhals systemowych, takich jak drukarki, karty graficzne i dźwiękowe, płyty główne, portów USB, kontrolery do gier i innych urządzeń i sprzętu , jak aktualizować sterowniki SlimDrivers skanuje komputer, określa odpowiednie sterowniki potrzebne, i pobiera je z obłoku, automatyczne instalowanie najbardziej aktualnych, precyzyjnych sterowników dla poszczególnych PC.

Wychodzimy z podstawowej idei, że ludzie, którzy korzystają z komputerów wiedzą, czego chcą. Oferując nasze aplikacje za darmo, możemy przyczynić się do aktywnej i życiowej sieci rozwiązywania problemów, gdzie każdy może mieć swoje zdanie i głos.Będziemy w końcu rynek się pakiet all-in-one, który łączy w sobie cechy SlimDrivers z innymi podstawowymi funkcjami komputera. Ale SlimDrivers portable pozostanie całkowicie za darmo do społeczności komputerowej! Darmowe pobieranie z chomikuj pełna wersja.

DriverUpdate jest wersja płatną SlimDrivers za darmo do pobrania.

https://slimware.com/