SyncToy program do synchronizacji plików

2017-06-18 0 przez Pliki

SyncToy to darmowy program do synchronizacji plików. Jest składnikiem serii programów PowerToy. Posiada wygodny interfejs graficzny. Nadaje się do synchronizacji plików na komputerach w sieci oraz pomiędzy komputerem a dyskiem przenośnym (np. na USB).

Użytkownik określa parę folderów, których zawartość ma być synchronizowana, i nadaje tej parze nazwę. Można utworzyć wiele takich par. SyncToy nazywa foldery w każdej parze lewym i prawym. Dla każdej z par określa się jeden z trzech trybów synchronizacji plików: Synchrro, Echo lub Contribute. Każda para folderów może być oznaczona jako synchronizowana domyślnie (automatycznie) lub ręcznie.

Program do synchronizacji plików

za darmo zawiera podgląd i statystykę zmian, które mają być wykonane, a ich lista może być sortowana i filtrowana. Pozwala też wykluczyć dowolną operację – nie będzie ona wykonana.. SyncToy 2.1 to darmowa aplikacja, która synchronizuje pliki i foldery między lokalizacjami. Typowe zastosowania obejmują udostępnianie plików, takich jak zdjęcia, innym komputerom oraz tworzenie kopii zapasowych plików i folderów.

Obsługiwany system operacyjny Windows 7, Vista, XP

Pobierz SyncToy program do synchronizacji plików za darmo. https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=15155