Virtual DJ Home Free

2020-01-01 0 przez Pliki

Virtual DJ Free darmowy program do miksowania muzyki. Umożliwi Ci odtwarzanie kilku piosenek jednocześnie, płynne przechodzenie między nimi, oraz dodawanie dziesiątek efektów (przyśpieszanie oraz spowalnianie utworów, nakładanie się na siebie piosenek, skreczowanie, dodawanie różnego rodzaju wstawek itp.). Virtual DJ Home Free to specjalna edycja do zastosowań domowych – w odróżnieniu od komercyjnego wydania nie posiada funkcji Broadcast (nadawanie), brakuje również wyjścia w trybie pełnoekranowym. Pomimo kilku ograniczeń darmowa edycja to świetnie narzędzie do miksowania muzyki na domowym komputerze.

Virtual DJ za darmo do pobrania

 darmowy program do tworzenia muzyki stosowany na co dzień przez profesjonalnych DJ-ów na całym świecie, VirtualDJ jest wypełniony wszystkimi najnowszymi technologiami, które pomogą Ci podnieść swoje umiejętności DJ do następnego poziomu.

VirtualDJ za darmo jest oprogramowaniem DJ na PC i MAC. Jest on używany przez DJ-ów, aby wymienić swoje gramofony i odtwarzacz CD i używać muzyki cyfrowej zamiast winyli i CD.

W ten sam sposób, że odtwarzacze CD wykorzystywane przez DJ-ów mają więcej możliwości niż zwykły Hi-Fi odtwarzacz CD, VirtualDJ ma więcej opcji niż prosty odtwarzacz multimedialny, takich jak iTunes. To pozwala „mix” swoje utwory, grając dwa lub więcej utworów jednocześnie, dostosowanie ich względnej prędkości tak, że ich tempo będzie pasował, stosowanie efektów, takich jak pętle itp i przechodzić z jednej strony na drugą. To także pozwala zarysować swoje piosenki, set i przypomnieć sygnały, a wszystkie inne regularne funkcje DJs oczekiwać, aby znaleźć się w stanie wymieszać. Pozwoli Ci uporządkować zbiór utworów i grupę łatwo je w sposób przyjazny dla DJ, używając filtra znaleźć gorące piosenki lub znaleźć zgodnego bpm lub klucz, dostęp do swoich poprzednich playlist itp A jeśli brakuje utwór , VirtualDJ pełna wersja po polsku automatycznie znajdzie go w Internecie i przesyłaj je bezpośrednio. I korzystając miliony automatycznych raportów, jakie otrzymujemy każdego dnia od innych użytkowników VirtualDJ do pobrania na całym świecie, to daje sensownych rad, na których utwory innych didżejów uważają się dobrze po tym, co po prostu grać.

Darmowy VirtualDJ można odtwarzać nie tylko utwory audio, ale też wideo lub karaoke, jeśli podłączyć komputer do projektora lub ekranów klubu. Pochodzi z mnóstwem efektów, począwszy od tradycyjnych flanger, echo, etc, bardziej nowoczesne „beat-aware” efekty jak beatgrid, krajalnica, pętla-roll. A jeśli mix wideo, można także znaleźć wiele efektów wideo i przejść do zabawy. Jego wbudowany sampler pozwoli Ci urozmaicić swoje miksy z szerokim zakresie spadków i pętle, czy można przejść twórczy i scalić występów na żywo i produkcji poprzez tworzenie remiksów on-the-fly za pomocą próbnika jak sekwencera.

VirtualDJ pobierz jest plug-and-play kompatybilny z większością kontrolerów DJ, które istnieją na rynku. Wystarczy podłączyć je i będzie gotowy do pracy. A jeśli chcesz zmienić jakiekolwiek zachowanie domyślne, VirtualDJ ma potężny „VDJScript” języka, który pozwoli Ci z łatwością dostosować żadnych funkcji dokładnie do swoich potrzeb. Tak samo dla interfejsu. Jeśli chcesz to zmienić, nasi gospodarze www setki interfejsów użytkownika robione zastąpić domyślny lub można łatwo tworzyć własne.

Darmowe pobieranie z chomikuj VirtualDJ download jest wykorzystywany przez dziesiątki milionów ludzi każdego dnia, począwszy od didżejów sypialni międzynarodowych gwiazd. Jest on używany do gry na żywo w klubach i wielkich stadionów, na weselach, stron prywatnych, lub po prostu trenować w domu. I oprócz tego, że stosuje się żywe, virtualDJ mogą również być stosowane do rejestrowania mixtape’y podcast lub nadawanie radia internetowych.

https://www.virtualdj.com/download/