Revo Uninstaller Pro za darmo do pobrania

2019-01-01 0 przez Pliki

Revo Uninstaller Pro za darmo do pobrania po polsku pełna wersja. Revo Uninstaller Pro pomaga łatwo odinstalować oprogramowanie i usunąć niechciane programy.

Przydatne narzędzie do usuwania zainstalowanych programów. W opcjach aplikacji, znajdziemy: czyszczenie historii przeglądanych stron internetowych czy bezpiecznie usuwanie pojedynczych plików lub folderów, bez możliwości ich późniejszego odzyskania. Revo Uninstaller Pro posiada również tzw. tryb łowcy, który podpowiada, w jaki sposób można odinstalować dany program. Na pulpicie pojawia się ikonka z celownikiem. Aby usunąć daną aplikację należy przeciągnąć go nad plik wykonawczy. Pełna wersja Revo Uninstaller Pro do pobrania oferuje dodatkowo funkcję tworzenia kopii zapasowych wykonywanych czynności oraz obsługę systemów 64-bit.

Wymagania systemowe: 32-bitowe i 64-bitowe wersje systemu Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10 i Windows Server Edition, 512 MB pamięci RAM, 65 MB wolnego miejsca na dysku twardym, procesor zgodny z Pentium 800 MHz

Moduł dezinstalatora jest podstawową funkcją Revo Uninstaller Pro w sytuacjach, gdy program nie odinstaluje się normalnie lub gdy masz wątpliwości, że program nie został całkowicie odinstalowany.

Również po odinstalowaniu programu często w systemie pozostaje wiele plików, folderów i / lub wpisów rejestru, co może powodować różne problemy, jeśli nie zostaną usunięte. Zdarza się to częściej niż myślisz.

Revo Uninstaller Pro portable działa zarówno jako zamiennik, jak i dodatek do wbudowanej funkcjonalności systemu Windows, najpierw uruchamiając wbudowany deinstalator programu, a następnie skanując w poszukiwaniu resztek danych, co czyni go najlepszym wyborem, jeśli chodzi o całkowite usunięcie uparte programy, pliki tymczasowe i inne niepotrzebne dane programu, które pozostają po standardowym procesie odinstalowywania. Aby zapewnić całkowite usunięcie wszelkich niepotrzebnych danych, Revo Uninstaller Pro wykorzystuje zaawansowane algorytmy skanowania.

Darmowe pobieranie z chomikuj Revo Uninstaller Pro pełna wersja po polsku.

Pobierz Revo Uninstaller Pro https://www.revouninstaller.com/download-professional-version.php