Virtual DJ Studio program do miksowania muzyki i karaoke

2020-01-01 0 przez Pliki

Virtual DJ Studio to dobry program do tworzenia muzyki i miksowania piosenek. Polecane oprogramowanie dla DJ i karaoke na komputerze. VDJ oferuje funkcje których nie znajdziesz w innych programach.

Program ma interfejs mikser na pokładzie. Każda linia oferuje rzeczy, których można oczekiwać od typowego miksera – suwak głośności, wyciszenia, przyporządkowanie crossfadera, itd. Ponadto, każda linia zawiera MP3 / WAV / odtwarzacz karaoke, z wszystkimi kontrolami można się było spodziewać – w tym Pitch / kontrola tempa. Jeśli masz dwie lub więcej kart dźwiękowych / urządzenia audio, można trasę dowolną linię do swojego jesteś wtórnym urządzenia do podglądu słuchawek lub pokonać dopasowywania. Alternatywnie, można użyć tej funkcji po prostu umożliwić większą kontrolę z miksera zewnętrznego.

Wsparcie odtwarzania
można załadować playlistę pełną muzyki, ustaw Auto-Crossfade przycisk i po prostu pozwolić program do tworzenia muzyki VDJ miksować muzykę.
Pełna obsługa karaoke

Dni polowanie na karaoke CD, znalezienie właściwej drodze, posiadające tylko jeden lub dwa śpiewacy queue’d aż zniknęły! Z laptopem, można wymienić nie tylko swoje odtwarzacze CD; można wyeliminować potrzebę przypadku płyt CD i zajmują mniej miejsca, niż Ci się wydaje!

Obsługiwane formaty karaoke

Można odtwarzać MP3, który ma odpowiedni plik .CDG, czy można grać bezpośrednio z pliku ZIP. VDJ robi to bezpośrednio, bez konieczności tworzenia plików tymczasowych (jak większość innych programów nie). VDJ jest jedynym systemem karaoke, który pozwala dążyć podczas bezpośredniego odtwarzania plików MP3 lub plik ZIP, nigdy nie tracąc synchronizację! Żaden inny pakiet Karaoke dostarcza to wiele możliwości.

Lista Piosenkarze

Choć VDJ wygląda różni się od innych programów karaoke, nadal zawiera funkcję Lista A Singera. Gdy jest włączona, można kolejce dowolną liczbę utworów, wraz z nazwiskiem osoby, która chce go śpiewać. Stamtąd można przeciągnąć utwór do wiersza w VDJ, lub po prostu kliknij dwukrotnie plik, aby uruchomić w pierwszej linii. VDJ będzie również wyświetlać listę Piosenkarze / piosenek w oknie CDG, gdy nie ma pliku karaoke jest odtwarzana (na przykład, jeśli okno CDG jest podłączona do drugiego monitora, telewizora lub wielu telewizorach, twoi klienci będą wiedzieć, kto w przyszłym, a kiedy ich piosenka będzie w górę).
Łatwy w użyciu

Nie być zastraszani przez liczbę przycisków można zobaczyć na zdjęciu. Jeśli masz talent do sprzętu audio, można szybko wybrać się na VDJs użytkowania. VDJ wyposażona w kompletny plik pomocy, w tym podręczniku Rozpoczęcie że będzie Pan mieszania MP3 w żadnym momencie!

Program do tworzenia muzyki VDJ pozwala na wykorzystanie dodatkowej karty dźwiękowej dla cueing lub podglądu, pliku dźwiękowego. Można użyć tej funkcji, aby pomóc w beat-mieszania (blaknięcie dwie piosenki razem na-beat), lub po prostu przeglądania piosenkę przed odtworzeniem go na żywo. Wielu DJ-ów wykorzystywać wbudowany dźwięk swojego laptopa do podglądu (ponieważ jakość wewnętrznej układ dźwiękowy jest często brakuje) i zewnętrzne urządzenie USB audio dla ich głównego miksu. Taka konfiguracja pozwala na elastyczność jesteś przyzwyczajony do z dwoma pokładami CD i zewnętrznego miksera; tak jak prawdziwy mikser, umożliwiający CUE trasy przycisk, który kolejce do wyjścia słuchawkowego (na przykład do wtórnego karty dźwiękowej ).

Można również pobrać bezpłatną wersję próbną program do tworzenia muzyki bez żadnych zobowiązań. Można spróbować VDJ za darmo przez 14 dni i określić, czy spełnia Twoje potrzeby. Jeśli w dowolnym momencie chcesz, aby w pełni odblokować VDJ, wystarczy zakupić klucz licencyjny. Jeśli zdecydujesz VDJ nie jest dla ciebie, nie ma obowiązku i można odinstalować program w dowolnym momencie.
Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną Virtual DJ Studio chomikuj klikając w poniższy link. Jeśli masz już licencję, należy pobrać wersję próbną i wprowadzić swoje dane licencyjne, gdy pojawi się odpowiedni monit.

https://www.vdj.net/VDJSetup.exe